reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny, co ile macie umawiane wizyty? 🤔
Pierwsze dwie wizyty miałam co 2 tygodnie, następna dopiero 21.06, wtedy tez prenatalne mnie czeka :)
Dziewczyny zauważyłam, że często się tu przewija już temat l4. Wy idziecie już teraz, bo macie pracę fizyczna czy jaki jest powód już na tak wczesnym etapie?
ja mam prace biurową, planuje iść na L4 z końcem lipca, najchętniej poszła bym już teraz, jestem strasznie wycieńczona po prostu, w domu 5 latka, bardzo absorbująca, potrzebuje czasu dla siebie
OO to na pewno ;)

A dziewczyny które pracują w biurze, kiedy planujecie powiedzieć szefowi oraz iść na L4?
ja już swojej przełożonej powiedzialam, ze względu na rozkojarzenie, żeby wzięła to pod uwagę przy ewaluacji w dalekiej przyszłości :p
Dziewczyny jestem już po wizycie. Wszystko jest ok! Słyszałam przez moment serce- ma 182 uderzenia, więc jest idealnie❤️ Na ten moment 9t1d. Termin porodu 29.12.21🙈😂
gratulacje :D mamy ten sam termin 🥰
Meczy Was tez ból pleców? Mnie zaczął bolec odcinek dolny ostatnio
oj tak, jak za długo stoję to bardzo boli... a ostatnio jeszcze doszedł mi ból kości ogonowej od siedzenia... masakra, ale na pocieszenie ból pleców mija jakoś koło drugiego trymestru :)
A daj spokój .. z młodą jadłam za całą drożyznę piłkarską - miałam 28 kg na plusie - szkoda gadać !
ja tak samo... panicznie boja się, ze znowu tak przytyje, na szczęście łatwiej mi pilnować się :)
Trochę mi lepiej , ale to co przeżywamy to nikt tego nie wie🙈🙈 ❤️
głowa do góry kochana, wszystko musi być dobrze, zobaczysz 😘😘🌸
Ja też dziś miałam naleśniki z dżemem truskawkowym 🙈🤪 i jak zawsze je uwielbiałam tak dziś mam taką zgagę, że szok 🙈
dziś zrobię naleśniki z nieliche i dziełem truskawkowym :O
 
reklama
uffff, nadrobiłam ponad 30 stron :D trochę mnie tu nie było, praca, praca, praca... strasznie jestem zmęczona, spała bym całymi dniami... Piersi bolą, mdłości mam lekkie, czekam na usg prenatalne które będzie 21.06 🥰 jeszcze kawał czasu, ale pierwszy z czterech tygodni minął bardzo szybko, jeszcze tylko trzy 😁
Dzis znowu snil mi się mój synek, ciekawe czy się sprawdzi 😊 póki co mąż wymyslil, ze w brzuszku mam żuczka :D bardzo mi się to spodobało 😃 tak wiec jestem ciekawa kim jest mój mały żuczek ♥️🪲
 
uffff, nadrobiłam ponad 30 stron :D trochę mnie tu nie było, praca, praca, praca... strasznie jestem zmęczona, spała bym całymi dniami... Piersi bolą, mdłości mam lekkie, czekam na usg prenatalne które będzie 21.06 🥰 jeszcze kawał czasu, ale pierwszy z czterech tygodni minął bardzo szybko, jeszcze tylko trzy 😁
Dzis znowu snil mi się mój synek, ciekawe czy się sprawdzi 😊 póki co mąż wymyslil, ze w brzuszku mam żuczka :D bardzo mi się to spodobało 😃 tak wiec jestem ciekawa kim jest mój mały żuczek ♥️🪲
Mój mąż mówi, że ja mam w brzuchu „Janinkę”😂
 
O! Ale on jakoś czuje, ze będzie dziewczynka? Mój upiera się, ze wie, ze będzie chłopak, ze nie powie skąd to wie ale wie :p
No właśnie nie wie. Mówił, że Janinka może być dziewczynką lub chłopcem. Podobno nie ma przeczucia. Ja również nie czuje czy to dziewczynka czy chłopczyk. A ty masz jakieś przeczucia?
 
No właśnie nie wie. Mówił, że Janinka może być dziewczynką lub chłopcem. Podobno nie ma przeczucia. Ja również nie czuje czy to dziewczynka czy chłopczyk. A ty masz jakieś przeczucia?
Ahahha, to inaczej zrozumiałam tą Janinkę :p ja mam przeczucie, nie wiem skąd, tak po prostu, z córką miałam tak samo, teraz mam przeczucie, jeszcze za im test zrobiłam, ze to będzie chłopak, zobaczymy czy się sprawdzi tym razem :)
 
A ja mnie wczoraj wieczorem tak bolał brzuch jak na okres, był to ból znośny, ale bardzo niepokojący. Wiem, że macicą się rozciąga ale nie sądziłam że ten ból będzie tyle trwał. Wczoraj to że 4 h lezalalm i się stresowałam. W nocy mój mąż mnie przestraszył, miał jakiś koszmar, zaczął przez sen uciekać z łóżka, krzyczeć, nie mogłam go dobudzić.... Jak już go dobudzilam to taka byłam przestraszona, że serce mi mało nie wyskoczyło. A dziś trochę mnie mdli, kręci mi się w głowie i tak mnie ciągnie podbrzusze że szok, pachwiny ze jak chodzę to czuję. Ech aby wytrwać do 8 czerwca. Życzę wam miwlgo weekendu. Uważajcie na siebie. I oczywiście trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️❤️❤️
Na takis bóle możesz brać nospę. Ale koniecznie powiedz o tym lekarzowi.
 
Na takis bóle możesz brać nospę. Ale koniecznie powiedz o tym lekarzowi.
Powiem, trochę się boję, bo 1 ciąże poroniłam. I teraz leżę plackiem. Mam nadzieję że jakimś cudem wytrwam do tego 8 czerwca 🥺 starsznie się boję. Co prawda dzisiaj jest lepiej, chwilę boli i puszcza znów boli i puszcza. Jak mnie boli to się martwię a jak nie boli to też się martwię i tak w kółko. 😥
 
reklama
Powiem, trochę się boję, bo 1 ciąże poroniłam. I teraz leżę plackiem. Mam nadzieję że jakimś cudem wytrwam do tego 8 czerwca 🥺 starsznie się boję. Co prawda dzisiaj jest lepiej, chwilę boli i puszcza znów boli i puszcza. Jak mnie boli to się martwię a jak nie boli to też się martwię i tak w kółko. 😥
To niezła nauka cierpliwości ! Każda z Nas to przechodzi 🥺 będzie dobrze !
 
Do góry