reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Muszę gdzies sie gdzies wynurzyć bo dostaje na głowę:p
Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej 😀 Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem 😜
Mam podobnie 🙈 choć staram się podejść do tego z głową, coś nie wychodzi. Siedzę czytam liczę, obliczam zapisuję w kalendarzu no masakra. Wczoraj mąż mi zburzył cały plan bo mu się zebrało na amory😂 no cóż co ma być to będzie. Nie kupiłam testów owulacyjnych ani ciazowych mam to centralnie w 4 literach,przynajmniej na dzień dzisiejszy jak będzie jutro nie wiem 🤷‍♀️. Też mam fisia nie przejmuj się. :)
 
Muszę gdzies sie gdzies wynurzyć bo dostaje na głowę:p
Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej 😀 Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem 😜
Mnie jest strasznie przykro jak widzę negatywny test.. wiec wole czekać na @, jakoś lepiej wtedy znoszę
 
Cześć!
Staramy się z mężem o bobaska dopiero 5 miesiąc tak na serio, wcześniej było jakiś czas bez zapezpieczenia w imię hulaj dusza :p jak na razie się nie udało chociaż bardzo bym chciała.
Generalnie zawsze mi się wydawało ze to będzie takie na jeden strzał, zwłaszcza że mam 3 rodzeństwa podobno wyliczone co do dnia i jedną najmłodszą wpadkę :p ( i większość ma już dzieci) a okazuje się że jednak nie aż takie proste :p
Ja tu przycupnę i poczytam, a Wam życzę powodzenia i wszystkiego dobrego!
 
Cześć!
Staramy się z mężem o bobaska dopiero 5 miesiąc tak na serio, wcześniej było jakiś czas bez zapezpieczenia w imię hulaj dusza :p jak na razie się nie udało chociaż bardzo bym chciała.
Generalnie zawsze mi się wydawało ze to będzie takie na jeden strzał, zwłaszcza że mam 3 rodzeństwa podobno wyliczone co do dnia i jedną najmłodszą wpadkę :p ( i większość ma już dzieci) a okazuje się że jednak nie aż takie proste :p
Ja tu przycupnę i poczytam, a Wam życzę powodzenia i wszystkiego dobrego!
Witaj w naszym gronie 😉
Otrzymasz tu dużo wsparcia
I generalnie to zycze przycupniecia na jak najkrotszy czas 😜
 
A oprocz Ovitrelle bierzesz cos na porost pęcherzyków? Jak działają na Ciebie te zastrzyki? Jestem ciekawa ;) od stycznia bez zadnego powodzenia?
Nie, nic na porost nie mam, bo co miesiąc te pecherzyki same ładnie rosną, w tym miesiącu miałam nawet dwa. Zastrzyki odczuwam na zasadzie dyskomfortu w podbrzuszu, a inne objawy to bardziej placebo, bo wiadomo ze bardzo chciałabym mieć już dziecko i wmawiam sobie różne rzeczy. Od stycznia nic się nie wydarzyło, ciągła porażka.:( a staram się już od grudnia 2019r zajść w ciąże, od stycznia tego roku leczę się w klinice niepłodności.
 
Muszę gdzies sie gdzies wynurzyć bo dostaje na głowę:p
Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej [emoji3] Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem [emoji12]

Ja to jak ja…, ale mój chłopak wjechał dzisiaj do domu rano z 10 testami ciążowymi chyba sobie będzie sam na nie sikał tym bardziej, że to dopiero 20 dc😑😂
 
Ja to jak ja…, ale mój chłopak wjechał dzisiaj do domu rano z 10 testami ciążowymi chyba sobie będzie sam na nie sikał tym bardziej, że to dopiero 20 dc😑😂
Tak trzeźwo jak teraz piszesz mój mąż podchodzi ja w zeszłym mc 10 plytkowych +10 strumieniowych 😂😂😂
Kuzwa patrzył się na mnie jak na kosmitkę bo byłam pewna że na 100% w 1 cyklu zaskoczę 🙈🤦‍♀️
 
reklama
Nie, nic na porost nie mam, bo co miesiąc te pecherzyki same ładnie rosną, w tym miesiącu miałam nawet dwa. Zastrzyki odczuwam na zasadzie dyskomfortu w podbrzuszu, a inne objawy to bardziej placebo, bo wiadomo ze bardzo chciałabym mieć już dziecko i wmawiam sobie różne rzeczy. Od stycznia nic się nie wydarzyło, ciągła porażka.:( a staram się już od grudnia 2019r zajść w ciąże, od stycznia tego roku leczę się w klinice niepłodności.
U mnie zazwyczaj 1 pęcherzyk byl z lewego jajnika zawsze. Teraz mam 2 jeden z prawego jeden z lewego. Lewy dominujący;) starania od czerwca 2019 ale takie typowe leczenie od pazdziernika 2020 bo wczesniej inny lekarz nie widzial problemu bo nie robil zadnych badac 😬🙄
 
Do góry