reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny potrzebuję żeby ktoś trzeźwo spojrzał na moją sytuację, bo ja już wariuję.
W tym miesiącu miałam wykonaną drożność jajowodów, efektem było udrożnienie obydwu. Było to w 7dc. W 9dc dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Owulacja nastąpiła następnego dnia. Od zawsze mam takie wczesne owulacje, potwierdzone oczywiście u lekarza. Zastrzyk z ovitrelle utrzymywał się u mnie maks do 6 dnia od zrobienia, więc od 17dc zaczęłam robić testy sikane, przez kolejne dni wychodziły pozytywne, bardzo blade, ale wszystkie pozytywne, aż do dziś. Miałam rano jechać na bete, ale mówię zrobie jeszcze jeden test, no i negatywny. Wszystkie testy były tej samej czułości. Do @ zostało mi jeszcze 8dni, czy myślicie że coś tu jeszcze może się wydarzyć, czy jestem już na straconej pozycji?
Dodam jeszcze, że od poniedziałku towarzyszy mi mocny ból piersi, ból w krzyżu i uczucie "jak na okres" z tym, że ono pojawiało się u mnie na dzień przed miesiączką, a nie na 8dni przed.
8 dni przed @ właściwie dopiero możemy zacząć mówić o zagnieżdżaniu 🤷 szczerze mówiąc zaczekałabym do terminu @ i dopiero zrobiła test 🙂 nie warto robić testów wcześniej, bo zdążają się ciąże biochemiczne
 
reklama
Tak trzeźwo jak teraz piszesz mój mąż podchodzi ja w zeszłym mc 10 plytkowych +10 strumieniowych 😂😂😂
Kuzwa patrzył się na mnie jak na kosmitkę bo byłam pewna że na 100% w 1 cyklu zaskoczę 🙈🤦‍♀️
Ja mam dzisiaj 29 dc, cykle mam 30-35 dni (chociaż w zeszłym miesiącu miałam dłuższy i plamienie, byłam pewna że ciąża, beta wykluczyła plus nadszedł okres po czasie) i ledwo mogę się powstrzymać od robienia testów od jutra, chociaż doświadczenie zeszłego miesiąca nauczyło mnie ze wszystko się może zdarzyć - a w zeszłym miesiącu wysikałam ich chyba z 50 :p
 
Wczoraj skończyła się @, a od dwóch dni walczę z zatokami. Musiałam dzisiaj już wziąć cokolwiek, padło na Metafen. Przeczytałam właśnie w ulotce, że wpływa czasowo na płodność. To już drugi cykl modne spać na straty na samym początku :/
 
No to beta ma jeszcze czas na pokazanie się na teście [emoji6]
Test jutro rano powinien być już rozstrzygający, a beta to definitywnie.
Jak chcesz to rano dla spokoju zanim będą wyniki bety możesz sobie zrobić test jakiejś zupełnie innej firmy.
No chyba, że wytrzymasz do bety to tak najlepiej
Ja jestem 12 dpo a miesiaczki mam 24 lub 25. Niestety mój lab skrócił czas i pracują do 12. Odbiłam się od drzwi. Także dopiero jutro rano będę szła na bete.
 
7dc na stymulacji in vitro co myślicie?
IMG_20210611_154016.jpeg
IMG_20210611_154026.jpeg
 
No to beta ma jeszcze czas na pokazanie się na teście [emoji6]
Test jutro rano powinien być już rozstrzygający, a beta to definitywnie.
Jak chcesz to rano dla spokoju zanim będą wyniki bety możesz sobie zrobić test jakiejś zupełnie innej firmy.
No chyba, że wytrzymasz do bety to tak najlepiej
Ach ta niepewność. Pewnie jutro już wyników nie będzie i tak będę tu żyła w zawieszeniu. Czuję, że jestem. Tylko kwestia czy się utrzyma. Żadnych symptomow nadchodzącej miesiaczki.
 
reklama
Ach ta niepewność. Pewnie jutro już wyników nie będzie i tak będę tu żyła w zawieszeniu. Czuję, że jestem. Tylko kwestia czy się utrzyma. Żadnych symptomow nadchodzącej miesiaczki.

Myśle ze kwestia nie tyle w tym, czy się utrzyma, ale jednak najpierw w tym, czy ta ciąża napewno jest. Test był niejednoznaczny a same odczucia… to tylko subiektywne odczucia niestety, żadne potwierdzenie czegokolwiek. Trzymam kciuki, żeby jednak była to wczesna ciąża [emoji1696]
 
Do góry