reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późno wykryta ciąża, niska beta

Może to nawet nie musiał być pełny stosunek, tylko pieszczoty podczas których doszło do przeniesienia nasienia. Dlatego tego nie zarejestrowaliście, a jeśli byliście na rauszu tak jak pisze koleżanka wyżej to tym bardziej 😁
 
reklama
Piliśmy ale odpowiedzialnie bo w domu mamy 3 latkę , nie wykluczam , że ten stosunek co uważamy, że był w kwietniu to był jednak maj , ale tak jak mówię, nie pasuje mi to za cholerę
 
Piliśmy ale odpowiedzialnie bo w domu mamy 3 latkę , nie wykluczam , że ten stosunek co uważamy, że był w kwietniu to był jednak maj , ale tak jak mówię, nie pasuje mi to za cholerę
Ja zapisuje sobie w kalendarzyku stosunki, może warto następnym razem zacząć coś takiego robić. Min się śmieje, że go w nim oceniam, a ja właśnie chce uniknąć takich sytuacji. Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko poszło dobrze!
 
Nie jest to całe szczęscie ciąża pozamaciczna, mój pan doktor powiedział coś o zaśniadzie ale przy nim podobno beta rośnie w setkach tysięcy , więc tez tą myśl odrzucił
Czemu w ogóle o tym wspominał. Wybacz, ale beta rośnie, jest ciałko żółte, pęcherzyk, daj tydzień lub dwa na rozwój sytuacji, a nie czas do wtorku.
Ja miałam dopiero po 9 dniach widoczny zarodek od pojawienia się ciałka żółtego, więc moim zdaniem warto poczekać, a tobie nic się nie stanie, skoro ciąża jest w macicy.
 
Mam pytanie - jak obumarła jeśli beta rośnie? No ej... Obumarła, znaczy zatrzymana, znaczy albo stoi w miejscu albo spada.
Zakładając, że w kwietniu była ciąża i umarła, to by beta do tego czasu spadała, a nie rosła. Jestem bardzo ciekawa co się okaże, trzymam kciuki, ściskam i czekam razem ze wszystkimi na info ❤️
 
Dziewczyny cały czas analizujemy sytuację i wyszło nam, że mogło coś być 6 maja ZARAZ po okresie, ale to by musiał być krótszy okres..... tylko czy możliwe jest zajść zaraz po okresie czy już sobie wkręcamy :(
 
Dziewczyny cały czas analizujemy sytuację i wyszło nam, że mogło coś być 6 maja ZARAZ po okresie, ale to by musiał być krótszy okres..... tylko czy możliwe jest zajść zaraz po okresie czy już sobie wkręcamy :(
Jak najbardziej jest możliwe. Plemniki moga przeżyć kilka dni w sprzyjających warunkach i poczekać sobie na komórkę jajową. I do tego jeżeli owulacja była wcześniej to wszystko jest mozliwe.
 
reklama
Czemu w ogóle o tym wspominał. Wybacz, ale beta rośnie, jest ciałko żółte, pęcherzyk, daj tydzień lub dwa na rozwój sytuacji, a nie czas do wtorku.
Ja miałam dopiero po 9 dniach widoczny zarodek od pojawienia się ciałka żółtego, więc moim zdaniem warto poczekać, a tobie nic się nie stanie, skoro ciąża jest w macicy.
Nie do końca tak jest. Może dojść np. do sepsy. Więc to też nie tak, aczkolwiek w tym przypadku sama też bym chciała poczekać. Sprawdziłabym po dwóch dniach betę od tej co miała 3 tys - jak ładnie rośnie, to raczej wszystko ok :)
 
Do góry