reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Przepraszam że namieszalam z tą tajną gupą a sama przy trójce czasem znikam na dłużej. Byłam dzisiaj na badaniu. Wszystko dobrze. 8 tydz i 2 dni. Ale zdjęcia słabe, też chciałam mieć takiego "miśka haribo" a nic prawie nie widać. Tyle kasy bo musialam iść prywatnie a miśka nie widać. Na ekranie nawet był ale nie uchwyciła.
Zobacz załącznik 1281810Zobacz załącznik 1281811
Ale śliczny okruszek 🥰😍😍
Dajcie mi moc, muszę się brać za torta do młodej a nie mam siły na nic 😭
 
reklama
Dziewczyny a czy twarde podbrzusze to normalna opcja? 🤔
Od trzech dni mam uczucie jakbym kamień nosiła...
Mam wrażenie, że się dół brzucha zaokrąglił. 🙊
Ale z racji tego, że mam swoje sadełko nie mam pewności czy to jest związane z rozwijającą się ciążą.
Ogólnie dzisiaj mam dzień bezobjawowy, lekkie mdłości, i nic więcej. 🤪
Nawet ból głowy przeszedł. 😊
W zasadzie nie wiem czy nie powinnam się dla odmiany martwić. 🤔🤦
 
Przepraszam że namieszalam z tą tajną gupą a sama przy trójce czasem znikam na dłużej. Byłam dzisiaj na badaniu. Wszystko dobrze. 8 tydz i 2 dni. Ale zdjęcia słabe, też chciałam mieć takiego "miśka haribo" a nic prawie nie widać. Tyle kasy bo musialam iść prywatnie a miśka nie widać. Na ekranie nawet był ale nie uchwyciła.
Zobacz załącznik 1281810Zobacz załącznik 1281811
Jejku 😍😍
mam nadzieję, że ja we wtorek też zobaczę taką małą kropeczkę. 😍😍😍
 
Dziewczyny mam głupie myśli dzisiaj. Raz już tak miałam, przed wizytą kiedy musiałam sprawdzić czy serduszko przyśpieszyło, wydawało mi się że mam pustkę w brzuchu, po wizycie się to uspokoiło kiedy dowiedziałam się że jest ok. Nie wiem jak to określić. Teraz od kilku dni też mam takie uczucie, jakby nic tam nie było, a przecież wiem że jest. W środę wizyta i tak do niej czekam i myślę.
 
Dziewczyny mam głupie myśli dzisiaj. Raz już tak miałam, przed wizytą kiedy musiałam sprawdzić czy serduszko przyśpieszyło, wydawało mi się że mam pustkę w brzuchu, po wizycie się to uspokoiło kiedy dowiedziałam się że jest ok. Nie wiem jak to określić. Teraz od kilku dni też mam takie uczucie, jakby nic tam nie było, a przecież wiem że jest. W środę wizyta i tak do niej czekam i myślę.
ja mam takie schizy co jakoś czas tez... a do wizyty czasu a czasu 🙉 nie możemy tak! Ja idę dziś na randkę 😍 pada a ja uwielbiam deszcz (wiem, ze jestem dziwna 🤣🤷‍♀️) cieszmy się, tym co nam się przydarzyło, dziś sobie uświadomiłam, ze o ten czas walczyliśmy i ten czas jest piękny. 😍
 
Dziewczyny mam głupie myśli dzisiaj. Raz już tak miałam, przed wizytą kiedy musiałam sprawdzić czy serduszko przyśpieszyło, wydawało mi się że mam pustkę w brzuchu, po wizycie się to uspokoiło kiedy dowiedziałam się że jest ok. Nie wiem jak to określić. Teraz od kilku dni też mam takie uczucie, jakby nic tam nie było, a przecież wiem że jest. W środę wizyta i tak do niej czekam i myślę.
Ja też tak miałam, gdy mnie się ciąża dwa lata temu zatrzymała.
Nagle poczułam się pusta.
Ale u Ciebie będzie dobrze, po prostu obawy dają o sobie znać.
Myśl pozytywnie, a wszystko się ułoży. 😊😊
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co … a ja dzisiaj co chwila płacze .. moja Maja w poniedziałek wyjeżdża na obóz żeglarski i nie mogę patrzeć jak pakuje torbę bo mam łzy jak grochy 😭

Za tydzień wraca , koniec roku szkolnego i znowu wyjeżdża .. tym razem na rejs na tydzień … tydzień gdzieś na wodzie… na samą myśl wyje … mąż już ma ze mnie ubaw ..
 
Powiedzcie mi proszę czy testy o których wspominacie sanco czy Nifty robicie dodatkowo Przed usg prenatalnym ? Czy po jak wyjdą wam jakieś nieprawidłowości . Sama się zaczynam zastanawiać czy jest sens jeśli wsYstko dobrze wyjdzie na usg robić dodatkowe badania ? Moja pierwsza ciąża nigdy tych testów nie robiłam i jestem ciekawa jakie macie do tego podejscie .
Test robię po usg prenatalnym.
 
reklama
styczniowe mamy :)

01.01.22r. - @Aleksanderka_30, @monnkej
02.01.22r. - @Tree1987, @claudiaa101, @Maszela , @AliceinWonderland
03.01.22r. -
04.01.22r. - @Nati1710, @Paradoksalna, @Martyna2022,
05.01.22r. - @DDominia,
06.01.22r. - @DoMa29, @Kirka28, @Viola1991,
07.01.22r. - @Kaja14, @słodka_beza
08.01.22r. - @Wilga74, @Klauuudia, @koniczynka00, @Felczunia,
09.01.22r. - @Blues, @Mamazbb, @Magdam27, @Karolina2495, @Majula2112,
10.01.22r. - @Lusia125, @Ami21,
11.01.22r. - @NataliaW93,
12.01.22r. - @Marika92,
13.01.22r. - @Aga87lan, @Mimimka89, @Grabi90,
14.01.22r.
15.01.22r.
16.01.22r. - @Patii91, @olenaa28,
17.01.22r.
18.01.22r. - @Mona.lisa,
19.01.22r. - @Lenkka28,
20.01.22r. - @AB28, @lexandrA,
21.01.22r. - @Lisek30,
22.01.22r.
23.01.22r. - @RoZa_MiMi89,
24.01.22r. -
25.01.22r. - @maggy83, @MK_Piotrowiak,
26.01.22r.
27.01.22r.
28.01.22r. - @mamusiablaneczki,
29.01.22r.
30.01.22r. - @Doubler,
31.01.22r. - @malgosia005, @Ola92,

jeśli Ciebie brakuje do góry - daj znać 🧡
Dopiszesz mnie na 22 ? ❤
 
Do góry