reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja dziewczyny po kolejnej wizycie :) Pęcherzyk pękł wczoraj wieczorem lub dziś rano, także wszystko fajnie trybi (mimo to się nie udaje a jestem zdrowa), jedyna zmiana w obserwacjach to że owu była wcześniej niż się wydawało bo ok 12dc przy 28dniowych cyklach. Może i ten cykl krótszy, albo mam dłuższą drugą fazę, ale mam nadzieję że w tym cyklu się tego nie przekonam [emoji3] No i jestem pełna optymizmu, więcej się nie dało zrobić :) Teraz rozpoczynamy najgorszą drugą fazę [emoji846] Miłego dnia dla was! [emoji274][emoji258]

To teraz trzymamy kciuki, żeby „druga faza” potrwała 9 miesięcy! [emoji4]
 
reklama
A ja dziewczyny po kolejnej wizycie :) Pęcherzyk pękł wczoraj wieczorem lub dziś rano, także wszystko fajnie trybi (mimo to się nie udaje a jestem zdrowa), jedyna zmiana w obserwacjach to że owu była wcześniej niż się wydawało bo ok 12dc przy 28dniowych cyklach. Może i ten cykl krótszy, albo mam dłuższą drugą fazę, ale mam nadzieję że w tym cyklu się tego nie przekonam 😀 No i jestem pełna optymizmu, więcej się nie dało zrobić :) Teraz rozpoczynamy najgorszą drugą fazę 🙂 Miłego dnia dla was! 🌞🌻
Trzymam kciuki 😉🤞🏼
 
A ja dziewczyny po kolejnej wizycie :) Pęcherzyk pękł wczoraj wieczorem lub dziś rano, także wszystko fajnie trybi (mimo to się nie udaje a jestem zdrowa), jedyna zmiana w obserwacjach to że owu była wcześniej niż się wydawało bo ok 12dc przy 28dniowych cyklach. Może i ten cykl krótszy, albo mam dłuższą drugą fazę, ale mam nadzieję że w tym cyklu się tego nie przekonam 😀 No i jestem pełna optymizmu, więcej się nie dało zrobić :) Teraz rozpoczynamy najgorszą drugą fazę 🙂 Miłego dnia dla was! 🌞🌻
Trzymam kciuki 😁
 
A ja dziewczyny po kolejnej wizycie :) Pęcherzyk pękł wczoraj wieczorem lub dziś rano, także wszystko fajnie trybi (mimo to się nie udaje a jestem zdrowa), jedyna zmiana w obserwacjach to że owu była wcześniej niż się wydawało bo ok 12dc przy 28dniowych cyklach. Może i ten cykl krótszy, albo mam dłuższą drugą fazę, ale mam nadzieję że w tym cyklu się tego nie przekonam 😀 No i jestem pełna optymizmu, więcej się nie dało zrobić :) Teraz rozpoczynamy najgorszą drugą fazę 🙂 Miłego dnia dla was! 🌞🌻
Trzymam kciuki z całych sił!! 😘🤞🤞🤞
 
A ja dziewczyny po kolejnej wizycie :) Pęcherzyk pękł wczoraj wieczorem lub dziś rano, także wszystko fajnie trybi (mimo to się nie udaje a jestem zdrowa), jedyna zmiana w obserwacjach to że owu była wcześniej niż się wydawało bo ok 12dc przy 28dniowych cyklach. Może i ten cykl krótszy, albo mam dłuższą drugą fazę, ale mam nadzieję że w tym cyklu się tego nie przekonam 😀 No i jestem pełna optymizmu, więcej się nie dało zrobić :) Teraz rozpoczynamy najgorszą drugą fazę 🙂 Miłego dnia dla was! 🌞🌻
Trzymamy kciuki! 🌺 Przypomnij proszę jak duży miałaś pęcherzyk na poprzedniej wizycie i kiedy to było?
Ja wczoraj 12 mm, ale na lewym (który prawie nigdy nie owuluje - zwykle prawy) i zastanawiam się czy ruszy czy już tak zostanie..

Pozdrawiam!
 
Witajcie w 1dc. Od tego cyklu zabieram się za badania, na sobotę mam umówionego lekarza, dostalam kontakt od kuzynki, która jak się okazało niedawno nie mogła zajść w ciążę i on jej pomogl. Poza tym ma fantastyczne opinie.
Przykro mi, że @ do Ciebie przyszła, ale super, że już masz plan na ten cykl 👌
 
Cześć dziewczyny!
Wszystkim zycze miłego dnia! 🥰
Poukladalam sobie dużo w głowie, czekam już po prostu na @. Leczymy infekcje i od nowego cyklu zaplanowałam sobie BRAK TESTÓW owu, bo trochę mi to sieczkę z mózgu robi. Przytulanki po prostu, bez zastanawiania sie. Nowy cykl możliwe ze zacznę na wyjeździe na Mazurach, to tez głowa nabierze pozytywnego vajb :)
Powodzenia wszystkim które niebawem testują! Czy owu czy ciaze! 🙈🥰
 
reklama
Spojrzałam właśnie na kalendarzyk, który używałam do tej pory (od tego cyklu zmieniłam aplikacje). Jakaś drogą, po jednej wizycie u ginekologa wyliczyłam sobie, że owu w tym miesiącu będę miała w 19 DC. Czyli wczoraj. Czyli trafiłam... 😐 Ale jak ja na to wpadłam, nie wiem 🤷🏼‍♀️
 
Do góry