reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jestem już po monitoringu, dwa pęcherzyki 19mm i 20mm na lewym i prawym jajniku tylko endometrium słabe tylko 6mm to jest mój 10dc przy czym gin mi powiedziała że nie jest źle z endometrium. I mamy działać teraz i w środę mam się pokazać. Myślicie ze przy takim endometrium coś z tego może być? Zawsze endo miałam około 8mm 9mm ale nigdy takie małe [emoji17] czy to clo tak działa że takie słabe i jak je poprawić teraz czytałam że wino czerwone? Ale czy to teraz pomoże czy cykl znowu staracony [emoji24]

Czy ja wiem czy słabe. Endo jeszcze urośnie zanim dojdzie do zagnieżdżenia wiec będzie akurat [emoji6]
 
reklama
Jestem już po monitoringu, dwa pęcherzyki 19mm i 20mm na lewym i prawym jajniku tylko endometrium słabe tylko 6mm to jest mój 10dc przy czym gin mi powiedziała że nie jest źle z endometrium. I mamy działać teraz i w środę mam się pokazać. Myślicie ze przy takim endometrium coś z tego może być? Zawsze endo miałam około 8mm 9mm ale nigdy takie małe 😔 czy to clo tak działa że takie słabe i jak je poprawić teraz czytałam że wino czerwone? Ale czy to teraz pomoże czy cykl znowu staracony 😭
No to Cię pocieszę, że jak bylam w tym cyklu w 10 dc u ginekologa to mialam dwa pęcherzyki w prawym jajniku 10mm i 9mm i endo tylko 3mm-4mm. Wiec u Ciebie nie ma raczej tragedii biorąc pod uwagę że endo jeszcze zgrubieje. We wtorek idę znowu to sie okaże jakie bedzie endo. Ten cykl mam stracony bo nie dość że endomeyrium liche to jeszcze wczoraj zrobilam test owu i był piekny pik o 23.00 a mój małżon już był tak padnięty że nici z przytulania. Troche mnie to dobija, że pilnuję, sprawdzam kiedy bedzie owu i jak jest juz tuż tuż to z przytulania nici. 😒
 
U mnie dzisiaj 31 dc, 2 dni od odstawienia luteiny, temp nadal ponad 37, czekam na okres i na te wyniki mutacji krzepliwości. Jak nie będzie okresu do poniedziałku to zrobię test, bo tak na dobrą sprawę to nawet nie wiem kiedy miałam tą owulacje, lekarz kazał robić testy i jak coś wyjdzie to przychodzić szybko bez umawiania się (mogę być 15 dpo, a mogę być 10) wiem tylko, że miałam i, że endometrium 12,5 mm. Także zobaczymy co to będzie ważne, że ta owulacja była. Nie wiem czy mam liczyć na to, żeby te mutacje mi wyszły, czy nie, bo jak nic tam nie wyjdzie to nadal nie wiadomo o co chodzi ze mną. Chodzę do jednego z lepszych lekarzy w Warszawie, a widzę, że już się gubi w tych moich wynikach 😒

Miłego weekendu! 😎
 
U mnie dzisiaj 31 dc, 2 dni od odstawienia luteiny, temp nadal ponad 37, czekam na okres i na te wyniki mutacji krzepliwości. Jak nie będzie okresu do poniedziałku to zrobię test, bo tak na dobrą sprawę to nawet nie wiem kiedy miałam tą owulacje, lekarz kazał robić testy i jak coś wyjdzie to przychodzić szybko bez umawiania się (mogę być 15 dpo, a mogę być 10) wiem tylko, że miałam i, że endometrium 12,5 mm. Także zobaczymy co to będzie ważne, że ta owulacja była. Nie wiem czy mam liczyć na to, żeby te mutacje mi wyszły, czy nie, bo jak nic tam nie wyjdzie to nadal nie wiadomo o co chodzi ze mną. Chodzę do jednego z lepszych lekarzy w Warszawie, a widzę, że już się gubi w tych moich wynikach [emoji19]

Miłego weekendu! [emoji41]

U mnie po odstawieniu luteiny okres przychodził na 4-5 dzień i wtedy tez spadała temperatura. Ale może przyjść i później, wiadomo, każdy organizm inaczej zareaguje. Trzymam kciuki [emoji1696]
 
U mnie po odstawieniu luteiny okres przychodził na 4-5 dzień i wtedy tez spadała temperatura. Ale może przyjść i później, wiadomo, każdy organizm inaczej zareaguje. Trzymam kciuki [emoji1696]
Jasne, ja się absolutnie nie nastawiam, ostatnio okres przyszedł u mnie po 8 dniach, po prostu teraz pierwszy raz była ta owulacja (wszystko ładnie na usg wyglada), ale oczywiście wyniki dramat i lekarz kazał to sprawdzać, bo jak coś by wyszło to mam natychmiast przyjść 😊
 
reklama
Hej dziewczyny:) proszę o pomoc w interpretacji wyników, zrobiłam progesteron w 21dc, normy laboratorium 5,16-18,56 a mój wynik to 20,40...co to znaczy? Z góry dziękuję 😘
 
Do góry