reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, a może macie jakieś swoje sposoby na zmniejszenie bólu piersi przed @. Mnie zaczynają boleć zaraz po owulacji i ból utrzymuje się aż do @.
Może da się jakoś chociaż trochę go złagodzić?
 
reklama
Dziewczyny, a może macie jakieś swoje sposoby na zmniejszenie bólu piersi przed @. Mnie zaczynają boleć zaraz po owulacji i ból utrzymuje się aż do @.
Może da się jakoś chociaż trochę go złagodzić?
Też mam mocne bóle piersi ok tydzień przed @ i jedyne co to lekki gładki biustonosz i jak najczęściej go zdejmuje. Ale nic bardziej skutecznego nie znalazłam. A ból taki że jak schodzę ze schodów to muszę podtrzymywać biust 😩😩
 
Dzięki za pocieszenie, tak bym chciała już być na tym monitoringu a tu tyle czasu, dzisiaj mam jakieś załamanie nerwowe i od rana ryczę 😔 czemu jest taka niesparwiedlowiosc te które chcą być w ciąży nie mogą a te co nie chcą zachodzą od razu i jeszcze niektóre decydują się na aborcję...
Jak ja Cie rozumiem. U mnie wczoraj byl taki dzien . Dlatego mocno przytulam, glowa do gory ❤️ Jeszcze bedzie pieknie 🤞🏼
Pieknego dnia Dziewczyny🌷 ja dzis mam imieninowego Grilla, taras piwko i relaks. Nic mi nie zepsuje dzisiejszego dnia 😁❤️
 
Jak ja Cie rozumiem. U mnie wczoraj byl taki dzien . Dlatego mocno przytulam, glowa do gory ❤️ Jeszcze bedzie pieknie 🤞🏼
Pieknego dnia Dziewczyny🌷 ja dzis mam imieninowego Grilla, taras piwko i relaks. Nic mi nie zepsuje dzisiejszego dnia 😁❤️
Jeśli Twoje imieniny to spełnienia marzeń, a zwłaszcza tego największego 💐💐💐
 
Jestem już po monitoringu, dwa pęcherzyki 19mm i 20mm na lewym i prawym jajniku tylko endometrium słabe tylko 6mm to jest mój 10dc przy czym gin mi powiedziała że nie jest źle z endometrium. I mamy działać teraz i w środę mam się pokazać. Myślicie ze przy takim endometrium coś z tego może być? Zawsze endo miałam około 8mm 9mm ale nigdy takie małe 😔 czy to clo tak działa że takie słabe i jak je poprawić teraz czytałam że wino czerwone? Ale czy to teraz pomoże czy cykl znowu staracony 😭
 
Stosował Fertilman, Fertilman Plus, niby coś poszło na plus. Jeszcze stosowaliśmy lubrykant z Babystart.
Ogólnie ja jestem też ciągle spięta przy seksie, bo nie chcę by sąsiedzi nas słyszeli. Zwrócili kiedyś uwagę, że nas słychać, bo cienkie ściany są i wszystko słychać, nawet zgrzytanie łóżka.
Może akurat przy braku monitoringu się uda? :)
Olej sąsiadów! Ja mam mega cienkie drzwi i słyszę jak ktoś idzie po klatce i na samym początku mieszkania też myślałam o sąsiadach a wcześniej o wspolokatorach i teściach. Już przestałam, w końcu to moje mieszkanie, mogę robić co chcę, staramy się o dziecko, więc to wszystko jest całkiem normalne :D Po policję zadzwonią? :D A jak inni głośno puszczają muzykę to co? I powiem szczerze że nigdy mi to nie sprawiało aż tyle przyjemności i nigdy nie byłam tak głośna 😂😂😂
Dziewczyny, a może macie jakieś swoje sposoby na zmniejszenie bólu piersi przed @. Mnie zaczynają boleć zaraz po owulacji i ból utrzymuje się aż do @.
Może da się jakoś chociaż trochę go złagodzić?
Też mam mocne bóle piersi ok tydzień przed @ i jedyne co to lekki gładki biustonosz i jak najczęściej go zdejmuje. Ale nic bardziej skutecznego nie znalazłam. A ból taki że jak schodzę ze schodów to muszę podtrzymywać biust 😩😩
Swoich sposobów brak, ale ja zaczęłam brać Mastodynon, ziołowy lek który gin mi przepisał na hiperprolaktynemie czynnościową. Ponoć łagodzi objawy pms i bólu piersi, ale trzeba pobrać ponoć 3mce.
 
Cześć dziewczyny. U mnie 5 dni do @. Wstałam dziś z mnóstwem energii, od razu poszłam na długi spacer i zaplanowaliśmy z mężem fajny, aktywny dzień [emoji846]
W tym miesiącu nie mierzę temperatury, jakoś mi się nie chce i jestem zniechęcona ogólnie do tych starań. W nowym cyklu mam do zrobienia dużo badań, mąż badanie nasienia. Może się dowiem czegoś nowego, choć mam wielką nadzieję, że wszystko okaże się w porządku.

Jak u was? Ile dni do @?

Gratuluję wszystkim [emoji977] [emoji846][emoji173]
 
reklama
Jestem już po monitoringu, dwa pęcherzyki 19mm i 20mm na lewym i prawym jajniku tylko endometrium słabe tylko 6mm to jest mój 10dc przy czym gin mi powiedziała że nie jest źle z endometrium. I mamy działać teraz i w środę mam się pokazać. Myślicie ze przy takim endometrium coś z tego może być? Zawsze endo miałam około 8mm 9mm ale nigdy takie małe 😔 czy to clo tak działa że takie słabe i jak je poprawić teraz czytałam że wino czerwone? Ale czy to teraz pomoże czy cykl znowu staracony 😭
Próbujcie, przez te kilka dni może się jeszcze zwiększyć grubość.
 
Do góry