reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

A masz pewność jakby przeszła bez szczepienia? Może to właśnie dla niej jest lżejsze przejście Covida. Wiadomo, że szczepienie nie daje nam pewności, ale jednak statystyki pokazują, że mocno zmniejszyły liczbę zgonów i najcięższych przypadków, więc jak dla mnie i tak warto.
Może tak być, że przeszłaby jeszcze ciężej. Wszystko jest możliwe. Ja nie neguje, czy warto czy też nie. U mnie cała rodzina zaszczepiona, a ja nie. Każdy robi jak czuje 😉
 
reklama
Eutyrox dziecku nie zaszkodzi no nie? W żaden sposób
Cholera, niektórzy lekarze to natychmiast powinni mieć zakaz wykonywania zawodu :/ Jaką dawkę przyjmujesz i od jak dawna? Problem z tarczycą zaczął się w ciąży czy wcześniej? Podejrzewam, że przy Twoim wyniku masz jakąś małą dawkę... 1 tabletka 25mg dziennie? Ja na Twoim miejscu brałabym aż do wizyty u endokrynolog. W ciąży to jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka...
 
Moją koleżanka z pracy po dwóch dawkach szczepienia złapała covida i niestety przechodzi go dosyć ciężko, więc niestety szczepienie jednemu pomoże drugiemu nie 😔
Co do Europy masz rację. Azjatom jak powiesz, że mają siedzieć w domu to siedzą, jak mają nosić maseczki to noszą. Ehh tylko patrzeć jak kolejna fala korony będzie i najbardziej obawiam się, że będziemy rodzic w samym środku tej 4 fali 🙄
Pracuje jako doradca klienta i w czasie pandemii byliśmy normalnie otwarci gdzie przychodzili do nas klienci jeżdżący na tirach po całej Europie. Na głos się śmiali, że mieli lub mają covida i ***** mogą im zrobić. I wiecie co jest najlepsze? Że w pracy nie zaraziłam się covidem a jakiś ...debil, bo tego inaczej nazwać nie można, zaraził mnie półpaścem!!!! Całe szczęście mój kieras wysłał mnie na dwa tygodnie urlopu bym wypoczęła i by się ręka wygoiła...także nie ma reguły kto może się zarazić a kto nie..
 
Dziewczyny, jeśli któraś z Was myślała o zrobieniu NIFTY, to widziałam reklamę Gene Planet, że najwyższy pakiet teraz w promce 25% z 2700 na 2025 zł. Do końca września.
Ja cały czas myślę o tym, ale teraz jak będę u gina to zobaczymy co powie. W końcu powinien po USG widzieć czy powinnam robić Pappa czy nifty.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210726-135825_Messenger.jpg
    Screenshot_20210726-135825_Messenger.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 55
Ja miałam coś od czerwca bo miałam trochę ponad 2 TSH.
No i brałam po 3 tabletki na tydzień eutyrox 25 mg.
I spadł do 1.34 ale delikatnie zwiększyło się któreś ft.
Dziś wracam do eutyroxu dalej 3 razy w tygodniu.
Tak myślałam, że miałaś jakąś malutką dawkę. W ciąży może się zdarzyć, że poleci Ci jeszcze bardziej i endo nawet zwiększy dawkę. Pamiętaj tylko, żeby brać na czczo z pół godziny przed jedzeniem, bo się wtedy najlepiej wchłania. Twoja dawka chyba jest najmniejsza jaka może być, więc przez 2-3 tygodnie do wizyty na pewno nie zaszkodzi. A potem Twój endo zdecyduje co dalej.
 
Ja też planuję wypad za granicę we wrześniu w 2 trymestrze... wezmę chyba 2 tyg urlopu żeby L4 nie brać. Boję się tylko latać w ciąży... Może jednak lepiej skoczyć samochodem do Włoch. A ty planujesz lecieć? Samolotem zdecydowanie można wybrać fajniejsze kierunki...
ja też na wrzesień zalpanowany wyjazd do Włoch i jedziemy autem , przeraża mnie to trochę ale mam nadzieję że tym razem w 2 trymestrze mdlosci juz nie będzie 🤞
 
reklama
Ja cały czas myślę o tym, ale teraz jak będę u gina to zobaczymy co powie. W końcu powinien po USG widzieć czy powinnam robić Pappa czy nifty.
Ja robiłam w poprzedniej ciąży i teraz na pewno też zrobię, bo wtedy dało mi to olbrzymi spokój. Bonusem jest to, że można się dużo wcześniej dowiedzieć o płci dziecka ;)
 
Do góry