reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo dla Eliasza

MagdaAna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2021
Postów
16
Cześć wszystkim. Mam 7-letniego synka Eliasza i myślę nad imieniem drugiego maleństwa 🙂 najlepiej nie jakieś wyjątkowo popularne i w podobnym klimacie co Eliasz. Dla synka podoba mi się Samuel (ogromnie lubię biblijne imiona), a dla córki nie mam kompletnie pomysłu... Pomożecie?
 
reklama
Dziś usłyszałam piękne imię dla chłopca. Noel, bardzo mnie urzekło. A dla dziewczynki może Miriam, Gabriela, Sara, Rita, Abigail (znaczy radość ojca), Lidia, Esteta, Rut...

Ps mój syn ma na drugie Nataniel
 
Miriam ładne, ale czy nie byłoby problemu z zapisem w urzędzie? Estera... Całkiem niezłe i pasuje do Eliasza 😉 Cedynia... Jest takie imię? 😱 Mi się tylko z bitwą kojarzy. A dla chłopca jeszcze jakieś typy? Jeszcze podoba mi się Gabriel, nie wiem tylko jak z popularnością obecnie. No i Nataniel, z tego co kojarzę też chyba biblijne.
 
reklama
Teraz tak myślę... Z dziewczęcych ładne jest też Noemi i Salome (czy Salomea, jaka jest poprawna wersja?) Oj... Najpierw był brak pomysłów a teraz jest ich aż za dużo 😉
 
Do góry