reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo dla Eliasza

reklama
Mi najbardziej z imion dla dziewczynki podobają się Rebeka, Sara,Gabriela i Noemi ( mój syn w swojej grupie w przedszkolu ma dziewczynkę o tym imieniu). Dla chłopca Nataniel piękne imię.
 
Miriam ładne, ale czy nie byłoby problemu z zapisem w urzędzie? Estera... Całkiem niezłe i pasuje do Eliasza 😉 Cedynia... Jest takie imię? 😱 Mi się tylko z bitwą kojarzy. A dla chłopca jeszcze jakieś typy? Jeszcze podoba mi się Gabriel, nie wiem tylko jak z popularnością obecnie. No i Nataniel, z tego co kojarzę też chyba biblijne.
Jest koleś ode mnie z pracy szukał jakiegoś unikalnego imienia i z żoną wyszukali Cedynie, co prawda nie jest to biblijne ale rzadkie imię. Mi się podoba Krystian (chrześcijanin, wyznawca Chrystusa) aczkolwiek nie było mi dane wykorzystać tego imienia , mam dwie córki i niech już na tym pozostanie 😉
 
A co myślicie o imieniu Emanuel? 🤔 Też oryginalne i biblijne. Mąż jak usłyszał to powiedział że jemu się to imię tylko z tą bajką kojarzy, gdzie był motyl Emanuel... Ale współczesne dzieci chyba raczej nie skojarzą z tym bo to stara bajka była
 
Nataniel mi zaczyna mocno konkurować z Samuelem... Sama już nie wiem... Które lepsze według was? Jeszcze ładne Daniel, ale to już nie aż tak oryginalne
 
reklama
Do góry