reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg/płeć

reklama
Hej,
jestem tu nowa i dopiero poznaję forum. Nie wiem, czy w dobrym miejscu to zamieszczam, ale czy coś z tego USG widać co do płci?
Hej, ja nie bardzo się znam. Mam
Takie same pytanie do was czy na moim
Usg widać czy to dziewczynka czy chłopiec jest to 12 tydzień ciąży.
 
Serio ??? Lekarz nie jest w stanie określić, a na forum Ci wywróżą?? Ja daje 50 % na chlopca ,moja córka inaczej wyglądała
W tym Tygodniu jest jeszcze za wcześnie. Lekarz Nie chce się pomylić. Tez uważam ze 50 na 50😉. Nie mniej jednak powróżyć czasem jest dobrze.
 
To była odpowiedz do jednej Pani. Wiadomo ze nikt nie wywróży. Zadałam pytanie i oczekiwałam normalnej odpowiedzi. Czy wg was coś widać.
 
To była odpowiedz do jednej Pani. Wiadomo ze nikt nie wywróży. Zadałam pytanie i oczekiwałam normalnej odpowiedzi. Czy wg was coś widać.
Tak, widać. Dziecko. Skoro lekarz nie był w stanie określić płci, to raczej nikt bez wykształcenia w kierunku odczytywania obrazu USG też nie będzie. Ja mogę co najwyżej zgadywać.
Czy to naprawdę tak ciężko zaczekać te 3-4 tygodnie do następnej wizyty?
 
reklama
Hej,
Poniżej moje zdjęcie USG. Jest ktoś w stanie określić płeć dziecka?
 

Załączniki

  • IMG_20211126_223949.jpg
    IMG_20211126_223949.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 77
Do góry