reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A dlaczego nie dla żadnej z nas? Przecież mam prawo być tu z dokładnie takiego samego powodu jak Ty. Niestety postanowiłaś być tu gwiazdą i dziewczyny nie mają już dla siebie przestrzeni.
@Ladycarooo czy jako założycielka wątku nie masz możliwości go zamknąć?
 
A dlaczego nie dla żadnej z nas? Przecież mam prawo być tu z dokładnie takiego samego powodu jak Ty. Niestety postanowiłaś być tu gwiazdą i dziewczyny nie mają już dla siebie przestrzeni.
@Ladycarooo czy jako założycielka wątku nie masz możliwości go zamknąć?
Bo dzis jest ostatni dzień starajacych sie o lutowe kreski, dotyczy tych , które wciąż ten test dziś zrobią. Wy juz jestescie w marcu, to jest dla was nowy cykl....
 
A dlaczego nie dla żadnej z nas? Przecież mam prawo być tu z dokładnie takiego samego powodu jak Ty. Niestety postanowiłaś być tu gwiazdą i dziewczyny nie mają już dla siebie przestrzeni.
@Ladycarooo czy jako założycielka wątku nie masz możliwości go zamknąć?
Nie widzę takie opcji :/
 
Do czasu, az ktoraś zrobi, cos co nie przypadnie do gustu pozostalym 🤔
Ja od początku mówiłam: tu nie chodzi o to, czy coś przypada do gustu czy nie, tylko jeśli jakaś dziewczyna zaczyna świrować lub robić rzeczy nieracjonalne, ja na swoich wątkach po główce klepać nie będę. Nie ma przyzwolenia na powielanie bzdur. I wiele dziewczyn, które gadały głupoty, zreflektowało się. A wiele dziewczyn, bardzo wrażliwych i potrzebujących poklepania po ramieniu w swoich durnych zachowaniach obraziło się i tyle.
Naprawdę jesteś tak bezkrytyczna wobec siebie, że nawet jak 10 osób będzie Ci mówić, że może jest jakaś malusieńka szansa, że Twoje zachowanie nie jest mądre, to będziesz isc w zaparte?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
134 tys
Do góry