reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl po poronieniu

Kajma

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2023
Postów
22
Witajcie. 1.5 tygodnia temu miałam po raz pierwszy poronienie wywoływane tabletkami (ciąża źle się rozwijała) był to 7 tydzień według om ale zatrzymało się na 5+4. W każdym razie beta dobiła prawie 20 tysięcy. Pierwszy tydzień mocny obfity okres a teraz takie plamienia jeszcze ale testy wciąż wychodzą pozytywne. Już nie tak intensywne jednak mocno widoczne cienie są. Jak wyglądał u was cykl po takim poronieniu (samoistnym lub po tabletkach)? Kiedy miałyście pierwszą owulację, po ilu przyszła kolejna miesiączka? Choć chciałabym by zaskoczyło ponownie od razu natomiast raczej póki beta nie spadnie do owulacji nie dojdzie jak myślę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na forum było kilka osób, które zaszyły od razu, nie mając już nawet kolejnej miesiączki, także da się, ale to wszystko zależy od organizmu.
Byłaś u gin, aby sprawdził, czy się dobrze oczyściło?


A co do spadku bety, to mi spadała miesiąc, ale nie pamiętam już od jakiej wartości.
 
U mnie poronienie samoistne. 6 tc z hakiem. Okres przyszedl 4 tyg pozniej, czyli tak jakby zaczal sie cykl od nowa. Ale u mnie beta zatrzymala sie na 800.
 
Ja dostałam krwawienia w 6 tyg, taki okres mocniejszy ale bezbolesny. To był styczeń cykle milam nieregularne w lutym normalnie dostałam w marcu tez i zaczęłam robić testy owulacyjne wychodziły pozytywny polecam tobie takie paseczki kupić pomagają zajść w ciąże jak nauczysz się je odczytywać mi pomogły przy drugiej ciazy i jest ok aktualnie 22tyd
 
Ja dostałam krwawienia w 6 tyg, taki okres mocniejszy ale bezbolesny. To był styczeń cykle milam nieregularne w lutym normalnie dostałam w marcu tez i zaczęłam robić testy owulacyjne wychodziły pozytywny polecam tobie takie paseczki kupić pomagają zajść w ciąże jak nauczysz się je odczytywać mi pomogły przy drugiej ciazy i jest ok aktualnie 22tyd
Stosowałam, od razu się udało. Teraz narazie beta dalej pozytywna więc i testy owulacyjne też. Chcemy się od razu starać ale nie wiem czy jeszcze przed miesiączką wystąpi owulacja czy nie
 
Ja 24.11 poroniłam, w grudniu miałam okres (chyba?) i w styczniu zaszłam w ciążę. Beta doszła do 333,4, poroniłam samoistnie, po prostu ciąża się zatrzymała i tyle.
 
Witajcie. 1.5 tygodnia temu miałam o raz pierwszy poronienie i było ono wywoływane tabletkami (ciąża źle się rozwijała) był to 7 tydzień według om ale zatrzymało się na 5+4. W każdym razie beta dobiła prawie 20 tysięcy. Pierwszy tydzień mocny obfity okres a teraz takie plamienia jeszcze ale testy wciąż wychodzą pozytywne. Już nie tak intensywne jednak mocno widoczne cienie są. Jak wyglądał u was cykl po takim poronieniu (samoistnym lub po tabletkach)? Kiedy miałyście pierwszą owulację, po ilu przyszła kolejna miesiączka? Choć chciałabym by zaskoczyło ponownie od razu natomiast raczej póki beta nie spadnie do owulacji nie dojdzie jak myślę.
U mnie 26.01 beta koło 20000 tys. Poronienie zatrzymane w 8+2 tc wywołane tabletkami. Następna @ dostałam dokładnie 4tyg później 23.02 i teraz bałam się o cykl bezowulacyjny, ale jest jednak owulacja I staramy się z mężem od nowa ☺️
 
Stosowałam, od razu się udało. Teraz narazie beta dalej pozytywna więc i testy owulacyjne też. Chcemy się od razu starać ale nie wiem czy jeszcze przed miesiączką wystąpi owulacja czy nie
Testy owulacyjne wykrywają lh nie hcg, ale zostawmy to jak masz testy to zacznij od nowego cyklu beta spada różnie zależy na jakim poziomie buła wiesz każdy jest inny ja zrobiłam badanie 2 dni od krwawienia bo był weekend potem i po 48h nie wiem z jaka beta dostałam krwawienia ale myśle ze na wczesnym etapie to szybciej spadnie do 0
 
Na forum było kilka osób, które zaszyły od razu, nie mając już nawet kolejnej miesiączki, także da się, ale to wszystko zależy od organizmu.
Byłaś u gin, aby sprawdził, czy się dobrze oczyściło?


A co do spadku bety, to mi spadała miesiąc, ale nie pamiętam już od jakiej wartości.
Tak oczyściło się byłam
 
reklama
Testy owulacyjne wykrywają lh nie hcg, ale zostawmy to jak masz testy to zacznij od nowego cyklu beta spada różnie zależy na jakim poziomie buła wiesz każdy jest inny ja zrobiłam badanie 2 dni od krwawienia bo był weekend potem i po 48h nie wiem z jaka beta dostałam krwawienia ale myśle ze na wczesnym etapie to szybciej spadnie do 0
Wiem co wykrywają i w ciąży lh są też pozytywne 🙂 Prosze bardzo takie miałam testy gdy beta była wysoka 1 zdj a takie jak spada 2 zdj. Są i hcg i lh 🙂
 

Załączniki

  • Screenshot_20230309_131456_Gallery.jpg
    Screenshot_20230309_131456_Gallery.jpg
    268,6 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_20230309_131349_Gallery.jpg
    Screenshot_20230309_131349_Gallery.jpg
    198,5 KB · Wyświetleń: 55
Do góry