reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam wszystkich ale mnie tu dawno nie było a to z małym w szpitalu leżałam bo załapał wirusa później mi jeszcze chorował a to prawo jazdy robie i dosłownie nie mam kiedy usiąść do kompa mały się nie słucha raczkuje po całej chacie przy meblach wstaje także trzeba go pilnować a jak piszczy szok az w uszach dzwoni a jak mnie nie widzi tez jest płacz a wcześniej taki grzeczny był.5 czerwca mam egzamin na prawko także chodzę już w stresie uczę się testów zobaczymy jak to będzie.Trzymajcie za mnie kciuki
 
reklama
Hej Iiwka to ja melduje sie druga:-D Fajnie masz ze Twoj synus spi o tej porze...moja wstaje codziennie coraz wczesniej...dzis była to 5.40:szok: matko boskaaaaaaa

U mnie kiepsko bo....od dwoch dni kiepsko sie czuje,wczoraj mialam temp.38,8 i potwornie zimno mi było chociaz u nas piekna pogoda,do tego straszy ból pleców.No i wieczorem wyskoczyły mi na brzuchu i na plecach krosty swędzące:-( a dzis rano mam juz ich wiecej nawet na twarzy....z poczatku myslałam ze to syfki zaczelam wyciskac:-:)baffled: Podejrzewamy ze to ospa wietrzna bo jej nie przechodziłam:baffled::-( czekam jak otworza przychodnie i lece bo boje sie o Amelke,podobno sa jakies szczepionki dla tak malych dzieci...
Moze cos wiecie na ten temat ?czy takie małe dzieci moga juz zachorowac na to?
 
Ale naskrobałyscie......;-):-D

Wiec ja popisze....wiec tak....przychodnia zamknięta:wściekła/y: musze czekac do jutra,poszlam do apteki i babbeczki cos mi tam dały...zrobiły wielkie oczy :szok: ze tego jeszcze nie przechodziłam...Swedzi mnie jak cholera jasna,zaraz kur..... dostane i wez tu nie drap:wściekła/y:

Klad-zycze powodzenia na egzaminie:tak:
 
Hello.:-)
Jestem odrobinkę zmęczona.;-) Grześ zrobił sobie przerwę w spaniu między 5 a 6.:baffled: Potem spał do 7.30.:dry: zresztą zwykle wstaje koło 6 (czasem dosypia między 7 a 8). I pomyśleć, że jak był malutki to potrafił spać do 9 i zdażało mu się id o 10... oj rozmarzyłam się.;-):sorry2::rofl2:

Klad trzymam kciuki.:tak::-)

Agaa współczuję choroby.:sorry2:Życzę szybkiego powrtotu do zdrowia. A co do tego, czy takie dzieciaczki mogą się zarazić, otóż tak.:tak: Ale podobno młodsze dzieci przechodzą łagodniej, ale reguły nie ma.:sorry2: Można zaszczepić, ale szczepionkę trzeba powtarzać -nie jestem pewna, więc mogę się mylić.;-):sorry2::-)

Jak Wam minął dzień matki? Moje chłopaki byli dziś (jak codzień) kochani, choć nie do końca usłuchani.;-) I dostałam dwie różyczki od mojego mężulka (za Maćka i Grześka).:tak::-)
I ja Wam z okazji "naszego" święta, życzę samych rodosnych dni, grzecznych i usłuchanych dzieciaczków i jak najmniej chwil zwątpienia.;-):-D:-)
 
No nie,jak ja nie lubię być pierwsza:-D:-D:-D Taeaz to pewnie i tak dużo nie będziemy pisać bo coraz ładniej się robi i dzieciaczki zaczynają chodzić to coraz mniej czasu na BB:-( ale jakoś chyba damy radę...
 
Czesc!!! To ja dzis trzecia:-D teeraz siedze w domu i mam duzo czasuuuuu

Buziaczku ja jak sobie pomysle o weselu to mnie szlak trafia....nie wiem czy pojde:no: wygladam jakby ptaki mnie podziobały:-:)-( strasznie.... nie wiem czy to zejdzie do 7-go,nie moge na siebie patrzec w lustrze:szok:
A dzisiejsza noc to byla tragedia...nie moglam oddychac,czyłam sie jakby ktos kijem mnie pobił....nawet nie wiedzialam ze tak ciezko sie ja przechodzi w dorosłym wieku...
 
Melduję sie wieczorkiem.:-)
Dziś znów troszkę pobylismy na dworze. Grześ posiedział w piasku -przesypywał w rączce, burzył babki, dziobał piasek łopatką- jakby próbował nabrać trochę.:-D No i zjeżdżał na zjeżdżalni -chyba bardziej mu się to podoba niż huśtanie.:tak::sorry2::laugh2:


Agaa jeszcze raz życzę szybkiego powrotu do zdrowia. No i niestety ospę ciężej się przechodzą dorośli niż dzieci.:tak::sorry2: A byłaś dziś u lekarza?
 
reklama
Cześć dziewczyny.:-)
Nie odzywałam się trochę, bo jakoś wenymi zabrakło.:baffled::sorry2:

U nas w zasadzie po staremu. Maciuś był przeziębiony -miał katar i strasznie kaszlał.Ale teraz już prawie zdrowy. Mam nadzieję, że pogoda się poprawi i znów będziemy mogli chodzić na spacerki. Bo od tego siedzenia w domu to już do głowy dostaje.:baffled::-(

Grześ jeszcze nie chodzi sam.

Nie wiem, co jeszcze pisać.:sorry2::dry: Postaram się poprawić i znów zaglądać i skrobnąć coś częściej.;-):tak::-)
UUuuu a co Twoje Maluszki tak czesto choruja ??:-(
Moja Blancia cale szczescie nie choruje ...:tak:;-)
I znowu ja pierwsza:-D Dzisiaj noc nie przespana bo pisałam z M sms-ki bo służbe miał i mógł:-D
Kacper śpi i ja mam chwilkę na kompa....
Jejku jeszcze 11 dni po przysięgi ale mi się dłuży.... Kacper nauczył się piszczeć i robi to kiedy mu się tylko podoba:baffled::baffled::baffled: muszę przyznać że ma głos:-D
Buziaczku i co lepiej już???
Julkowa i jak tam bez męża?
Asiulinka,nadrabiaj nadrabiaj...:-D
Zleci Ci Iiwka szybciutko...te 10 dni :tak:;-)
Supper ze popisaliscie sobie pewnie takie zboczuszki z Was jak nocka :-D:-D:zawstydzona/y::-pMoja Blancia tez piszczy strasznie :szok::szok:
Juz lepiej pojechalam pozniej do mamy ;-):tak:i bylo fajnie :tak:
Witam wszystkich ale mnie tu dawno nie było a to z małym w szpitalu leżałam bo załapał wirusa później mi jeszcze chorował a to prawo jazdy robie i dosłownie nie mam kiedy usiąść do kompa mały się nie słucha raczkuje po całej chacie przy meblach wstaje także trzeba go pilnować a jak piszczy szok az w uszach dzwoni a jak mnie nie widzi tez jest płacz a wcześniej taki grzeczny był.5 czerwca mam egzamin na prawko także chodzę już w stresie uczę się testów zobaczymy jak to będzie.Trzymajcie za mnie kciuki
Witaj Klad jak sie macie , cieszes sie ze sie odezwalas :tak:;-) pisz co tam wiecej u Ciebie ;-)
Dobrze ze Hubercik juz zdrowiutki ;-). Moja tez kiedys miala wirusa i przy tym 40stopni goraczki masakra :-( domyslam sie co przeszlas :-:)dry:
Gratuluje , ja tez chce sie podjac kursu ale jeszcze troszke :tak:;-)obys zdala egzamin ;-)zycze z calego serca :-)napewno sie uda :tak::tak::tak:bedzie dobrze :tak:
Hej Iiwka to ja melduje sie druga:-D Fajnie masz ze Twoj synus spi o tej porze...moja wstaje codziennie coraz wczesniej...dzis była to 5.40:szok: matko boskaaaaaaa

U mnie kiepsko bo....od dwoch dni kiepsko sie czuje,wczoraj mialam temp.38,8 i potwornie zimno mi było chociaz u nas piekna pogoda,do tego straszy ból pleców.No i wieczorem wyskoczyły mi na brzuchu i na plecach krosty swędzące:-( a dzis rano mam juz ich wiecej nawet na twarzy....z poczatku myslałam ze to syfki zaczelam wyciskac:-:)baffled: Podejrzewamy ze to ospa wietrzna bo jej nie przechodziłam:baffled::-( czekam jak otworza przychodnie i lece bo boje sie o Amelke,podobno sa jakies szczepionki dla tak malych dzieci...
Moze cos wiecie na ten temat ?czy takie małe dzieci moga juz zachorowac na to?
Nie wiem nic na ten temat . ja przeszlam wszystkie choroby oprocz swiniki moj maz tez jej nie mial:no:nie moglam sie nigdzie nia zarazic :no:
Obys szybko wrocila do siebie i krosty zniknely .a wesely juz tuz tuz ....
Hello.:-)
Jestem odrobinkę zmęczona.;-) Grześ zrobił sobie przerwę w spaniu między 5 a 6.:baffled: Potem spał do 7.30.:dry: zresztą zwykle wstaje koło 6 (czasem dosypia między 7 a 8). I pomyśleć, że jak był malutki to potrafił spać do 9 i zdażało mu się id o 10... oj rozmarzyłam się.;-):sorry2::rofl2:

Jak Wam minął dzień matki? Moje chłopaki byli dziś (jak codzień) kochani, choć nie do końca usłuchani.;-) I dostałam dwie różyczki od mojego mężulka (za Maćka i Grześka).:tak::-)
I ja Wam z okazji "naszego" święta, życzę samych rodosnych dni, grzecznych i usłuchanych dzieciaczków i jak najmniej chwil zwątpienia.;-):-D:-)
Dziekuje a ja wczoraj obchodzilam Imieninki:-):tak:;-)i dzien Mamusi
ostatnio od meza dostalam piekny zloty naszyjnik z wisiorkiem waszka ;-)milo Mnie zaskoczyl ;-)...ale zapomnial o imieninach :sorry2::dry::-(tylko rodzice moi pamietali:tak::nerd:
Moja Blanica spi Mi dobrze :-)od 19 do 8 rano:tak:.....nawet pzy zabkach ktore wychodza.
No nie,jak ja nie lubię być pierwsza:-D:-D:-D Taeaz to pewnie i tak dużo nie będziemy pisać bo coraz ładniej się robi i dzieciaczki zaczynają chodzić to coraz mniej czasu na BB:-( ale jakoś chyba damy radę...
Iiwka ja to wogule ostanio nie mam na nic czasu chyba mi dnia brakuje i nocy ...mam dom w stanie oplakanym...prania wielka sterte ....prasowania jeszcze wieksza i chyba juz opadam z sil przerasta mnie to wszystko nawet nie mam dnia zebym mogla posiedziec i odpoczac :no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Czesc!!! To ja dzis trzecia:-D teeraz siedze w domu i mam duzo czasuuuuu

Buziaczku ja jak sobie pomysle o weselu to mnie szlak trafia....nie wiem czy pojde:no: wygladam jakby ptaki mnie podziobały:-:)-( strasznie.... nie wiem czy to zejdzie do 7-go,nie moge na siebie patrzec w lustrze:szok:
A dzisiejsza noc to byla tragedia...nie moglam oddychac,czyłam sie jakby ktos kijem mnie pobił....nawet nie wiedzialam ze tak ciezko sie ja przechodzi w dorosłym wieku...
Aga glowa do gory napewno wszystko zejdzie tylko zebys nie drapala bo dluzej bedzie sie goic :sorry2:....to strasznie zeczywiscie sie meczysz wspolczuje ci :-:)-(obys szybko wrocila do siebie :tak::-);-)ale nie wiesz co to wkoncu jest ?
do wesele sie zagoi ...:-Dtak sie kiedys mowilo .


a wiec teraz szybko co u nas bo zmykam sie kapac i troche ogarnac chalupe:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:bleeeee juz mi sie zygac chce za przeproszeniem bo wkolko to samo robie :no::wściekła/y:siet to jest praca syzyfowa.
weekend nam minol srednio pogoda kiepska strasznie....w sobote przeseidzialam w domu poszlam na chwile na spacerek ale szybko wrocilam bo byl wielki wiatrzysko az zgubilam pileczke i mala zabawke dzidzi porwal wiatr z raczek ....maz jezdzil i zalatwial sprawy ...wieczorkiem nas odwiedzili znajomi z szwagrem meza i siostra :tak:posiedzielismy troszke :tak:zjedlismy pizze, oni cos tam wypili a my pogadalysmy bo ona w ciazy a ja matka opiekujaca sie dzieckiem wiec jestem trzezwa:tak:
w niedziele do rana mialam jazde z m , ale po poludniu pojechalam do rodzicow obdarowali nas prezentami i worcilismy :tak::-Dwstapilismy do znajomych bo zona kumpa przyujechala i tak zlecil weekend a w bank holiday :tak:bylam u Tesciow bo wrocili z Polski tam znow Blancia nadostawala preznetow duzo :tak:byla w 7 niebie :tak:noi ja tez dostalam :tak:piekne filiznki do kawki i sliczne perfumkii:tak::tak: ale cie pochwalilam co :-D:zawstydzona/y:
wieczorkiem znow wpadli znajomi i tak do dzis...poszlysmy z Blania na spacerek a potem znow mialysmy gosci oh mowie wam ...ciagle goscie albo jezdzimy gdzies i nie mam czasu na sprzatanie wogule :wściekła/y::no: a potem m sie drze ze brudno i nie robie nic ...:crazy::dry::baffled:
Blania smiga sama juz swietnie wspina sie po parapetach :wściekła/y:nabila sobie dzis sliwe na luku brwiowym myslalam ze sie juz zabila :szok::-:)wściekła/y:z pospiechu wpadla na lawe :dry::crazy:buuuu...ida jej 4 zabki naraz , cala gora dwie jedynki juz je widac ..:tak:2 po lewej i trojka juz jest :tak:nie mecza jej narazie tak strasznie ale wiecznie spiaca jest . no to tyle u nas a ...kupilam wreszcie suknie na wesele sliczna ejst jutro wkelje zdjecia :tak::tak:turkusowa :tak:
dobranoc odzywajcie sie a ja bede wpadac juz czesciej :rofl2:
 
Do góry