Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Moze to być każda z opcji. Jeśli będzie rosną- za 2 dni wyjdzie ci kreska na teście plus beta będzie wyższa. Tylko ponowne badanie ci odpowie.Jestem w 24 dc ,11 dni temu mialam zastrzyk z ovitrelle. Dzisiejsza beta 2,83 progesterone 19. Czy robic sobie nadzieję czy to raczej sladowa ilosc po zastrzyku? Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje?
Ok 30-31 dniMoze to być każda z opcji. Jeśli będzie rosną- za 2 dni wyjdzie ci kreska na teście plus beta będzie wyższa. Tylko ponowne badanie ci odpowie.
Progesteron ładny. Ile dniowe cykle masz normalnie?
To masz jeszcze chwilę. Powtórz za dwa dni test albo od razu betę.Ok 30-31 dni
Wczorajszy test cien cienia ale minimalnie wyraźniejszy wiec nie trace nadzieiBetę musisz powtórzyć. Jeśli rośnie ,to jest ciąża. Daj znać
Dzisiejsza beta 9.97 a progesteron 9...chyba kiepski przyrostDodam jeszcze że ja wylapalam bete 1.8, dwa dni później była 13.4.