reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
22 Luty 2019
Postów
4
Hej mamuśki. Wiem że temat się przewija często ale chciałabym znać wasza opinie. Lekarz dopiero we wtorek...

Ostatnia miesiączka 23.01. Cykle 28, 29 dni
Owulacja późna bo dopiero 18, 19.dc
27 dc, 3 dni przed okresem zrobiłam testy ciążowe każdy blada kreska.
29 dc /11 dni po owulacji hcg wynosiło 24
Wynik z dzis to jest 31 dc/ 13 dpo to107. Ładny przyrost ale pielęgniarki nastraszyly mnie dwa dni temu że beta jest zdecydowanie za niska.....
 
reklama
Hej mamuśki. Wiem że temat się przewija często ale chciałabym znać wasza opinie. Lekarz dopiero we wtorek...

Ostatnia miesiączka 23.01. Cykle 28, 29 dni
Owulacja późna bo dopiero 18, 19.dc
27 dc, 3 dni przed okresem zrobiłam testy ciążowe każdy blada kreska.
29 dc /11 dni po owulacji hcg wynosiło 24
Wynik z dzis to jest 31 dc/ 13 dpo to107. Ładny przyrost ale pielęgniarki nastraszyly mnie dwa dni temu że beta jest zdecydowanie za niska.....

Wg mnie beta całkiem ładna jak na 11 i 13 dpo, poza tym pamiętaj, że liczy się przyrost a nie wynik początkowy. Bardzo ładnie ci przyrasta beta, więc raczej myśl na kiedy się umawiać do lekarza. Przy becie min 1000-1500 powinno być widać pęcherzyk a serduszko powinno być widać tak w 6-7 tygodniu. Ja już ci gratuluje :)
 
Wg mnie beta całkiem ładna jak na 11 i 13 dpo, poza tym pamiętaj, że liczy się przyrost a nie wynik początkowy. Bardzo ładnie ci przyrasta beta, więc raczej myśl na kiedy się umawiać do lekarza. Przy becie min 1000-1500 powinno być widać pęcherzyk a serduszko powinno być widać tak w 6-7 tygodniu. Ja już ci gratuluje :)



Dziękujęw końcu jakieś słowa otuchy , to moja 3 ciąża. Nigdy wcześniej nic nie liczylam, nic sie nie martwilam po prostu ciąże były teraz też poszłam do lekarza pelna optymizmu ale szybko mnie tam panie pielegniarki zgasily... Mówiły o ciąży pozamacicznej, pustym jaju.... A ja ciągle tłumaczylam że późna owu, maz był na wyjeździe i właśnie w dzień owulacji wrócił także nie mogło byc inaczej
 
Hej mamuśki. Wiem że temat się przewija często ale chciałabym znać wasza opinie. Lekarz dopiero we wtorek...

Ostatnia miesiączka 23.01. Cykle 28, 29 dni
Owulacja późna bo dopiero 18, 19.dc
27 dc, 3 dni przed okresem zrobiłam testy ciążowe każdy blada kreska.
29 dc /11 dni po owulacji hcg wynosiło 24
Wynik z dzis to jest 31 dc/ 13 dpo to107. Ładny przyrost ale pielęgniarki nastraszyly mnie dwa dni temu że beta jest zdecydowanie za niska.....
Wynik jest dobry, to dopiero sam początek a przecież beta startuje w zasadzie z poziomu zerowego, nie od razu jest 4500 beta i więcej, głowa do góry
 
Do góry