reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam pomocy jestem w ciazy

reklama
dodatki się kiedyś skończą. A dorosła córka nie powinna pracować, aby utrzymać matkę, siebie i siostrę, bo matka jest nieodpowiedzialna.
Dlaczego Pani pisze ze jestem nieodpowiedzialna jestem nie zna mnie pani pisząc takie rzeczy.Nie moja wina że mam dziecko chore którym się opiekuje I że nie mam wsparcia w nikim nie korzystam z żadnych dodatkow tylko 500plus to tyle
 
Swoją drogą podziwiam libido. Mi się nie chce seksu, jak któreś dziecko ma katar i płacze ze złego samopoczucia, a mamy dom, dzieciaki ogólnie zdrowe i kochamy się jak nastolatki. Tutaj tragiczna sytuacja w zasadzie, z każdej strony wiatr w oczy, ale na seksik ochota jest. No podziwiam.
 
Swoją drogą podziwiam libido. Mi się nie chce seksu, jak któreś dziecko ma katar i płacze ze złego samopoczucia, a mamy dom, dzieciaki ogólnie zdrowe i kochamy się jak nastolatki. Tutaj tragiczna sytuacja w zasadzie, z każdej strony wiatr w oczy, ale na seksik ochota jest. No podziwiam.
Ten komentarz akurat jest totalnie nie na miejscu. Nic nikomu do tego czy ktoś ma wysokie czy niskie libido. Rodzice dzieci niepełnosprawnych maja kolejne dzieci czy się nam podoba czy nie.
Autorko zamiast pytać na forum zgłoś się do Centrum Pomocy Rodzinie lub fundacji, która zajmuje się.takimi przypadkami jak Twój. Oni wiedzą jakie świadczenia Ci przysługują i jak je uzyskać.
 
Dlaczego Pani pisze ze jestem nieodpowiedzialna jestem nie zna mnie pani pisząc takie rzeczy.Nie moja wina że mam dziecko chore którym się opiekuje I że nie mam wsparcia w nikim nie korzystam z żadnych dodatkow tylko 500plus to tyle
Bo taka jest prawda. Bardzo współczuję sytuacji, bo rozumiem dlaczego nie pracujesz i wiem jak maly jest zasiłek pielęgnacyjny. Ale odpowiedzialna osoba w tak ciężkiej sytuacji nie dopuściłaby do ciąży.
 
@dorota666gazeta zalozmy, ze ktoś chciałby zaoferować ci pomoc o jaka prosisz, czyli ogarnąć ci życie za ciebie… tylko brakuje mi pewnych informacji.
Jaki rodzaj i jaki stopień niepełnosprawności ma twoja córka?
Czy jesteście pod opieka fundacji?
Czy zakładasz sama jakieś zbiórki, aukcje cokolwiek, żeby samej zebrać środki?
Czy opieka nad córka wymaga tyle czasu, ze nie masz możliwości podjąć dorywczej pracy zarobkowej, nawet z domu?
Czy podjelas jakieś kroki aby wyegzekwować alimenty od byłego męża/komornika?
 
reklama
Do góry