reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Wychodzi na to ze tak 😅ale narazie nie robie nic z immunologii..jak teraz nie wyjdzie to wtedy. Mam cichą nadzieje ze bede miala prezent na swieta😞a Ty wiesz mniej wiecej kiedy transfer?
to na kiedy mniej więcej się szykujesz?

Mam nadzieję, że w piątek się dowiem, bo mam wizytę - to będzie 8dc i mam nadzieję, że uda się jeszcze w tym cyklu :)
 
reklama
reklama
Dziewczyny dostał wiadomość z kliniki „
- podczas wczorajszej punkcji pobraliśmy 8 oocytów,
- po oczyszczeniu 7 oocytów nadawało się do opłodnienia, co też wykonano metoda ICSI,
- w dniu dzisiejszym (1. dzień hodowli) zapłodnionych oocytów jest 6, zaczynaja się dzielić.” Także stary zaszalał - seks na szkle udany 6 oocytow mamy 😁zobaczymy ile przeżyje w następnych dobach . Transfer będzie prawdopodobnie w Piatek ( 4 dzień hodowli )
 
Do góry