reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kłopot kłopot!!

ola652

Mamusia Adrianka!
Dołączył(a)
5 Lipiec 2008
Postów
980
drogie mamy, mam taki kłopot na który nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi, nie jest to związane z dzieckiem a z przeprowadzka, na google nie znalazłam ani jednego forum - przeprowadzka moze wiecie jak przewieść meble za granice to głupie pytanie ale czy wogole istnieje taka mozliwosc???? z góry dzięki za jakakolwiek odpowiedz!
 
reklama
Ola652,wiesz z tego co się orientuje to te firmy są cholernie drogie i nie wiem czy będzie ci się opłacało przewozić wszystkie rzeczy za granice,moja koleżanka dowiadywała się w takich firmach i zrezygnowali,bo to majątek by ich kosztowało.
 
ola652 moim zdaniem nie ma sensu przewozić mebli bo zagranicą możesz kupić tanio używane. Moja siostra w ten sposób umeblowała cały dom
 
no wlasnie nie wiem co zdecydowac bo mamy nowe meble tu w polsce i nie mam kompletnie co z nimi zrobic w gre wchodzi tez sprzed agd lodowka, zmywarka pralka itd a bez tego sie nie obejde planujemy przeprowadzke i wiem ze tak domy sa juz kompletnie urzadzone w takie sprzetu ale co ja poczne z moimi gratami jestem w kropce, a poza tym mam taka wade przywiazuje sie do rzeczy a troche i sie nazbieralo :)
 
reklama
reklama
Do góry