reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Martuska- nasze tez poczete w piatek 13. marca :)
U mnie zachcianek brak, ale absolutnie nie moge patrzec na mieso i wedliny... po prostu mnie odrzuca.Z checia jem jednak owoce i przerozniaste produkty mleczne :) Pomimo tego, ze nie jem duzo, to spodnie wydaja sie mi byc lekko ciasniejsze... mhm... i to raczej nie moja podswiadomosc.
Pozdrawiam Was Wszystkie i Kazda z osobna !
Wesolego ,, PO SWIETACH'' !!
 
reklama
cześć

Ja zaszłam w pierwszą ciążę mając 23 lata....;-);-);-)

Gumi$ to uważaj na siebie....;-)

aparatka82 u mnie zjedzeniem jest różnie- raz mam apetyt a raz nie ;-)

My byliśmy dziś w Jastrzębiej Górze ,Władysławowie i w Pucku.....:-D ;-)
W Jastrzębiej Górze wszystko pozamykane, tylko gofry były otwarte.....:szok::szok::szok: ;-);-)
Pogoda cudna- zrobiliśmy sobie spacer brzegiem morza w Jastrzębiej G.:-D:-D:-D
Od wczoraj mam silne zawroty głowy, czuję się fatalnie.....:tak::tak: ;-)
 
Witam troche mnie nie bylo a tu pojawily sie nowe fasolki:-)Zachcianek to ja nie mama ale za to mdlości i odrzuca mnie od pasty do zębów jak dziś je umylam to odrazu przywitałam pana kibelka i tak jak wiekszosc chodze spac o 21:-)
 
wiodzę że każda z nas ma całkiem ineczej:):tak:, ale wszystkie objawy w mare podobne wiec teraz przynajmniej wiem ze nie tylko ja mam lekkie bóle brzucha bo wczoraj lerzałam cały dzien prawie bo sie wystraszyłam a tu czytam ze nie jest aż ak źle.Ale spokojna bede po czwartkowej wizycie. teraz siedze w pracy i nie moge sie juz doczekac wyjscia do odmku zeby sie choc chwilkę zdrzemnąć:):happy: pozdrowionka dla wszytskich:);-)
 
jeszcze nie wiem prace mam przy komp. i cały czas siedze jak lekarz zaleci to pujde a jak nie to tak do wakacji napewno chcuiałabym jeszcze popracować:) uciekam na busa:) du usłyszenia, a wy jak dziewczyny kiedy L4
 
Je też pracuje przy kompie, więc jeszcze o L4 nie myślę - może dopiero po wakacjach czy w wakacje jak brzuszek podrośnie. Mam problemik z kręgosłupem, to pewnie przy większym obciążeniu trudno mi będzie wysiedzieć 8h przy biurku w firmie ale pożyjemy-zobaczymy :-)
 
Ja mam nadzieje, ze uda mi sie dluuugo popracowac. Chcialabym isc na macierzynski krotko przed koncowka ciazy... nie wyobrazam sobie siedziec w domu.No ale to wszystko zalezy od charakteru i od tego czy sie z checia do pracy chodzi i oczywiscie samopoczucia, ale trudno mi sobie wyobrazic pojscie na L4 z powodu ciazy, gdy wszystko dobrze przebiega :) Przeciez ciaza to nie choroba, tylko jednen z piekniejszych okresow w zyciu. :) Ale mam dzis smaka na sok pomaranczowy, wlasnie wypijam ostatnie krople z litrowego kartonika.... i ciagle chce sie wiecej ... fajna taka kwachotka :)
 
Ja tez pracuje przy kompie, dodatkowo niedawno rozpoczelam kurs... wiec dochodza mi kolejne minimum 4 siedzace godziny w tygodniu.... staram sie jednak wstawac w miare czesto i szukam pretekstu do spacerow :) Do pracy chodze pieszo a i wieczorkiem od 5 dni robie cwiczenia dla kobiet w ciazy- hehe ciagle nie moge uwierzyc ze sie do nich zaliczam :) Maja na celu przde wszystkim wzmocnienie miesni kregoslupa, brzuszka, nog- znalazlam je w necie ). Mam tez zamiar chodzic na basen... trzeba jakos nabrac sil na ostatnie miesiace ciazy i porod :)
 
reklama
ja się na L4 wybiorę dopiero, jak już nie będę w stanie nic zatańczyć, a na razie skupiam się na mojej magisterce (muszę oddać do 15 maja AAAA!!!!):szok: Dziś znów wstałam około 6 nad ranem i męczyło mnie gdzieś do 10 ale na szczęście nie tak mocno jak wczoraj :) W porannym wstawaniu MalaJedzo jestem z Tobą ;)

Aparatko nic nie słyszałam na temat soku grejpfrutowego...

Emwu76 a jakie imię masz już wybrane, jeśli mogłabyś zdradzić? ;)

Pozdrowienia!
 
Do góry