reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Justyna, Monia, Maciuś ma kolejkę z Wadera już chyba od roku i jak dotąd złamał tylko barierki od mostu i pourywał haki od ciuchci, ale ciuchcie można kupić osobno po kilka złotych np. w Carrefourze.
:tak::tak::tak: w każdym wiekszym markecie, nawet u nas w PoloMarkecie były i kupiłam małemu lokomotywe i 7 wagoników:tak: a tą kolejke tez mamy na oku "mikołajkowym";-)
 
reklama
Justyna, Monia, Maciuś ma kolejkę z Wadera już chyba od roku i jak dotąd złamał tylko barierki od mostu i pourywał haki od ciuchci, ale ciuchcie można kupić osobno po kilka złotych np. w Carrefourze.

to są te co ostatnio były w Biedronce, tylko tam były różne zestawy, betoniarka, dźwig, wyścigówka
dokładnie :tak::tak::tak: ciężarówkę i wciągarkę tez mamy
 
piotrus ostatnimi czasy uwielbia ukladac puzzle, bawic sie sklepem (sa w nim ludziki, wozki itp) i kolejka na baterie. zauwazylam, ze ciekawia go teraz zabawki, ktorymi moze sie "konstruktywnie" bawic. uklada cale miasteczko wokol kolejki (drzewa, domy, zagrody ze zwierzetami, znaki drogowe) i bawi sie ludzikami, daje im jesc, kladzie spac, jezdzi autkami... tak samo bawi sie sklepem- dzisiaj najpierw poszedl dziewczynka kupic jedzenie, potem okapal ja w fontannie i nastepnie polozyl spac :-D nie wiem czy to przypadkowa kolejnosc czy zrobil tak jak on sam codziennie wieczorem. w piaskownicy lubi bawic sie garnkami. gotuje jedzenie potem wszystkich wokol karmi. uklada lalke w wozku lub misia w traktorze i wozi ich po calym podworku. ostatnio przylapalam go jak wybral ze wszystkich pluszakow same pieski, poukladam naprzeciw siebie i cos im tam opowiadal.
 
Jezeli chodzi o zabawki to u nas na pierwszym miejscu sawozki i rowerki, Hanifka je uwielbia furore robi malutki wuzek sklepowy, ktorym hani jezdzi caly dzien. Lubi tez ukladac klocki, czasami zabawi sie lalka, kuchnia czy zestawem do sprzatania
 
Mateusz też ostatnio bardzo polubil klocki. Wcześniej budował z takich normalnych,a jak na 2latka dostał drewniane to jest do tej pory zachwycony. Buduje domy, mosty, wozi je na przyczepkach. Wymyśla różne zestawienia pojazdów, garaże z niczego. Bardzo pomysłowy jest. W piasku to jest rolnik na całego. Krótki czas interesowały go kredki,ale już przeszło. Podbiera mi nabierki, sitka i gotuje obiady z klocków albo swoich przekąsek
 
Siedze na zabawkach na Allegro,bo powiedzialm S,ze w listopadzie kupujemy chlopakom prezenty. Do Mikolaja nie mam koncepcji,ale ona ma ostatnio jobla na punkcie Spidermana wiec bez problemu cos znajde, chociazby z ciuchow, ado mlodego to w-z Zabawki WADER Kid Car Wiadukt 5,6m (790200875) - Aukcje internetowe Allegro albo to MZK Kolejka Kid Car 4,5m WADER 51710 (792430387) - Aukcje internetowe Allegro chyba,ze jeszcze mnie natchnie. Bo poczatkowo myslalam o normalnym garazu,ale doszlam do wniosku,ze tory zloze i schowam do pudla,a garaz zostanie
 
reklama
Justa, amoze zaczekaj z tymi prezentami, bo przed Mikolajem jest sporo roznych promocji w marketach. pamietam jak chyba w zeszlym roku Carioca sie posieszyla zprezentami na swieta, a poem sie okazalo, z emogla taniej kupic
 
Do góry