Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
niezle. Ostatnio bylam rano po chleb. Bylo przed 7 i zrobilo mi sie nie dobrze i pod domem zaczelam wymiotowac, przechodzilły akurat miejscowe pijaczki i patrzyli na mnie z mina: jestesmy z toba wiemy jak to jest. Dobrze ze to bylo rano i nikt z sasiadow nie widzial.
Dziewczyny !!!
Jestem taka szczęśliwaWróciłam właśnie z usg. Moja krewetka wcale już nie wygląda jak krewetka, tylko jak malutki 7 cm człowieczek :-) Mam mnóstwo zdjęc i nie mogę się na nie napatrzeć:-) A najważniejsze , że wygląda na to że wszystko się rozwija prawidłowo. Krwiak się wchłonął, pozostał po nim tylko ślad, a kosmówka 'bez cech odklejania' :-) Serduchoo tak szybciutko bije. W pewnym momencie myślałam nawet, że zobaczyłam siusiaka... Pani doktor niestety powiedziała, że to pępowina :-)
Świat od razu nabrał innych barw.
![]()
cocosova- super, ze ok. Spytalas sie czy mozesz jechac do rodzicow? ale chyba tak?
karina1980- gratuluje udanej wizyty
koot- ale duza dzidzia, i jaka przeziernosc, super
no wlasnie co sie dzieje z Joll?

Mam nadzieje ze niebawem sie wszystko unormuje i bedzie mnie tu wiecej
Ooo matko jaka produkcja
Witam was, a zwłaszcza nowe kwietnioweczki:-)
Wyczytalam ze wiekszosc mmus zapoznala sie juz ze swoimi kruszynkami:-)...gratuluje.
U mnie nadal pracowite dni a w dodatku w domu mąż i Oluś chorzyMam nadzieje ze niebawem sie wszystko unormuje i bedzie mnie tu wiecej
Spokojnej nocki
Ps. Co do objawów to mi juz tez daly spokoj z czek sie barddzo ciesze:-)