reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no ta presja otoczenia jest najgorsza!!!!!!
to przykre slyszec od kogos: ze szkoda ze sie nie udalo....jaby dziecko bylo ciastem!!!!!!
Ja tam jestem bardzo szczsliwa z moimi chłopcami...jak bylam w drugiej ciązy myslalam sobie ze fajnie bylo by miec (dla odmiany) córcie ale teraz nie wyobrazam sobie inaczej!!!!!
Ale rozumiem was dziewczyny ze po dwoch chlopcach marzycie o dziewczynce- zdziwilabym sie gdybyscie powiedzialy ze chcecie synka:)))))))
 
reklama
Czarodziejka przepraszam ,że tak dociekam ale z ciekawości pytam.
Ile miałaś skończonych lat i w jakim miesiącu nastapiło poczęcie?;-) Wiem ,że chińskie tabele są zabawą ale u mnie wszystkim dookoła się sprawdziło;-):-D
 
Czarodziejka u ciebie na to wyglada,ze sprawdzila sie metoda Selnas

juz sama nie wiem co o tym myślec-kiedys o tym czytalam ale niektóre laski twierdza ze im sie nie sprawdzilo!!!!!
_______________
____________
___________________

Aneczko- jak począl sie nasz drugi synek mialam 27 lat
a synek począł sie w maju.
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki bo mi jak nic ten synek drugi był pisany:))))
Bedzie kims wielkim:)))))))

najwazniejsza zasada: to sie nie spieszyć.....sposob na dziewczynkę wymaga nieco cierpliwosci, do owulacji nie zblizac sie za szybko!!!!!
 
kupuje z tej amerykanskiej strony
Find your natural conception days for a girl or a boy with a calendar
a tak wyglada przykladowy kalendarz na dziewczynke
Example of a Baby Girl Gender Selection Calendar
a tak na oby dwie plcie
Example of a Double Gender Selection Calendar

szare serduszka to okres rozowe to owulka
rozowe dni to dziewczynka niebieski chlopczyk czarne neutralne
zauwaz ze czesta przed owulka sa niebieski pola czyli chlopczyk

ta metoda jest bardzo skuteczne
tylko droga
ja place za 3 miesiace 85f
 
Ach dziewczyny:) Fajnie jest was poczytać:)
Ja też planowałam córkę i bedzie synek...
Ale bardzo, bardzo się cieszę:) Co prawda nie do końca wiadomo na 100 % że to facet ale nie wyobrażam sobię żeby było inaczej:)
Co do testów owulacyjnych to jest tak jak pisze Czarodziejka... ja miałam 2 grube krechy w niedziele a w poniedziłek na monitoringu było już widać że owulacja była... a że bara bara było w te niedzielę to już widziałam że drugi siurek będzie:) i tak myślę do dziś..ale okaże się już niedługo:) jak urodzę:):):):)
Póki co trzymam za was kciukaski:)
A odnośnie tych testów na płeć co się w 10 tc robi to czerwcówki je robiły i faktycznie im się sprawdziło:) w większości sami chłopcy będą... chociaż w czerwcu dominują babeczki. Zobaczymy jak to bedzie w praktyce:):):)
 
reklama
dzastina pamietam cie czasami tu zagladasz
i u ciebie z tego co pislalas nie ma jasnej odpowiedzi ze to chlopczyk.
Ty juz chyba masz jednego synka ?
 
Do góry