reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

An a Twój park to jaki? bo jak zwykle nie pamiętam :/
Lilou fajnie że fajnie! a we wtorek będzie lepiej :p mnie ciekawią tam lody z zielonej herbaty :)) juz nie mogę się doczekać! to ile nas się pisze (poza pewniakami Ajentką i Lilou)?
 
reklama
właśnie zobaczyłam że już jest repertuar na przyszły tydzień w multikinie baby i grają "szefowie wrogowie'' . Ja będę szła , jak by ktoś chciał się przyłączyć to super :tak:

Teraz mówię już dobranoc, jutro trzeba się spakować (niby 3 dni, ale wiece jak z dziećmi pół domu trzeba zabrać) mam nadzieje że zasięg interetowy tam będę mieć ;-)
 
tygrynka - Moniuszki :( dla Sebusia tam nie ma nić ciekawego :( ale potem jest sołacz i jest więcej atrakcji

lilou - fajnie masz wspólny wypad (Oliwka jest świetna).

Ja mam działkę ale nic tam nie ma (o przepraszam jest prąd) ale po za tym można tylko namiot rozbić ale jest 5 min do jeziora hmmmm kiedy tam się coś postawić hmmmm pewnie nie pętko.
 
hej dziewczyny no ja ta dziewczyne kobiete poznalam na stronie dobra mama napisalam ogloszenie o spacerku itd odezwala sie dala propozycje godz itd no i poszlam,no nie przyszla ale maly troche sie przewietrzyl jeszcze na dodatek z moim m sie pozarlam przez to ze mialam sie spytac sasiadki czy moj wozek jej nie przezkadza bo stoi kolo wozkarni bo dla nas braklo na 11mieszkan to tylko 10pomieszczen na wozkarnie ale jak moj m nie zalatwia tego co ma to jest dobrze wtedy ja nic nie mowie i tak nie rozmawiamy od wczoraj ale samopoczucie juz dzis lepsze:)mam
 
hej hej
joanna niestety internet to tylko internet nigdy nie wiadomo na kogo się trafi;/ domyślam się że robiło ci się smutno mi tez by było...

mi już lepiej mam wizje i powoli je realizuje:))))))
 
hej

ajentka jak zjesz sobie krewetki w paniercie z sosikiem to padniesz :-))) niebo w gębie!:)
ja też się udałam do tesco ...ale w Swarzędzu...wiecej tam nie pojadę syf jakich malo! Najgorsza sieciowka.
Kupiłam tylko body na naramkach 3szt za 14pln bo nic nie bylo...jedna mała sciana ciuszkow

weszłam na wagę i sie przeraziłam....o zgrozo ;)

Tygrynka ja tez sie pisze chyba ze mnei nie chcecie:p
 
A ja musze dzisiaj coś małemu wymyśleć na spacer ale nie mam koncepcji park moniuszki to nudy moze nad jeziorka na rusałkę bo tam dużo drzew albo sołacz jeszcze nie wiem, jak ktoś ma ochote to zapraszam.

Tuż przed godziną 9.00 na na ulicy Jana Pawła II doszło do wypadku z udziałem motocyklistki. Motocykl przez pół godziny leżał na torowisku blokując ruch tramwajów w kierunku Ronda Rataje.

Właśnie się zastanawiałam po poniedziałku kiedy tam coś sie wydarzy bo przecież masakra a mi 23 lutego ryją w końcu będzie droga zrobiona bo aż wstyd że takie drogi w Poznaniu.

Ja do Tesco w sobote z kumpelą pojade i kupie sobie piwko bezalkoholowe ;) no i pewnie coś dla małego :) Wiecie może gdzie mogę kupić podkłady bezowe bo teraz już w marketach nie widze a zdeklarowałam się że zrobie torta dla mamy :-)
 
właśnie zobaczyłam że już jest repertuar na przyszły tydzień w multikinie baby i grają "szefowie wrogowie'' . Ja będę szła , jak by ktoś chciał się przyłączyć to super :tak:

oo ja może będę szła, chciałam zobaczyć ten film:tak: mąż ma na popołudnie, to może się wybierze ze mną.. chociaż już zapowiedział, że na nastepne spotkanie macie brać facetów, bo nie chce być więcej rodzynkiem :-D ale zaraz podkreślił, że on się wcale nie skarży, że sympatycznie było:tak: a później zapraszam do mnie na kawkę, a jak będzie ładnie - na Cytadelę:tak:
Lilou miłego wyjazdu z piękną pogodą!

tygrynka - Moniuszki :( dla Sebusia tam nie ma nić ciekawego :( ale potem jest sołacz i jest więcej atrakcji

hmm nawet nei wiem który to park Moniuszki.. a na sołacz chętnie bym się wybrala, dawno nie byłam.. ale dzisiaj muszę czekać na faceta z ubezpieczenia (przyjdzie oglądać auto - znowu:dry:), więc jestem uwiązana czasowo i nie wiem kiedy będę wolna:confused:
w końcu coś postawisz na działce, tak samo jak w końcu ja jakąś kupię;-)

szkoda Joanna że tak wyszło, oby następne spotkania się już udały! i pogodzenia z m życzę :tak:
super Guzik że już lepiej!! oby do przodu:tak: a co za wizję masz?
Marciaa jasne że chcemy!
pytam o resztę bo się pogubilam kto nie je sushi, kto karmi, kto nie ma z kim dziecia zostawić i w sumie nie wiem kto idzie a kto nie :-D

dzień dobry, miłego dnia, do widzenia :-D

edit: An to Ty na 23lutego mieszkasz?? kurde ja nigdy nie zapamiętam :D a podkłady bezowe moja babcia kupuje w realu lub w cukierni :) ja dzisiaj pierwszy raz zrobiłam ogóreczki, zobaczymy czy zjadliwe będą :D
 
tygrynka - ja nie mieszkam na 23 lutego powiem ci jak sie spotkamy :-D a do reala sie nie wypuszczam na razie przerazily mnie tam korki

Macie jakies propozycje na kustiumik dla mnie na weselicho oczywiście nie za kosmiczna cene
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marciaa rośniecie? Ile na plusie? Te krwawienia ustały wreszcie?

Lilou na multibaby ja się piszę. Bardzo mi to kino odpowiada. Haha, zauważyłam, że Zosia i Staś poszli na film, ledwo na siebie spojrzeli i dalej ich wykręcało w ekran, a Sebuś, Werka i Basiunia to do kina poszli. :tak:

Wózka już nie da się zreanimować niestety, tam się jakaś ośka wyrobiła od kółka, K. naprawiał, ale teraz już nie ma czego nawet naprawiać. Swoje dzieci wysłużył. Fajny był bo darmowy, po bracie, który wyrósł. I na tym się jego zalety kończą. Nigdy więcej tych kółeczek z przodu, teraz w spacerówce mam znacznie większe. Tamte mogę pod fotel jedynie podpiąć i sobie pojeździć, a nie nasze chodniki :-) a kupiłam baby smile leo, tyle że był niebieski, oj tam oj tam

Z sushi ja odpadam, poczekam aż wymyślicie mniej extrawaganckie menu :-) A serio to ja mięcha i ryb od 7lat nie jem, dopiero po porodzie K. mi nakladł do głowy żebym te ryby jadła dla Zosi. No to jem, ale dopiero sie uczę żeby mi w gardle nie stawały ;-) sushi to jeszcze za duży hardcore. Ale słyszałam, że soba też np. z awokado czy coś?

Joanna ale głupio wyszło, tylko się nie przejmuj. Tu nikt nikogo nie wystawia mam nadzieje :-) I przeszkadza sąsiadce ten wózek?

Jutro do Wrocławia jedziemy z K. Zosię dzisiaj w nocy odprawiamy do Babci, to będzie mój chrzest bojowy z rozstaniem z nią przed powrotem do pracy. Już mi się serce łamie, choć w najlepsze ręce trafia, na miejscu cioteczka, czworo wujaszków.

Wydaje mi się że Młoda ma biegunkę, chyba po tej zapalonej piersi. Dałam jej bebiko na noc, zobaczymy jaka dzisiaj kupka. (i znowu sie przekonałam, że wcale z mamusia nie musi usypiać ani przy cycu. K. ją schował pod kołderkę, nakarmił butelką, jeszcze nie spała, ale odłożył do łóżeczka i zasnęła sama z uśmiechem). Dobrze że jej po mm nie sypie ani nic, tak się bałam że juz nigdy sama nie wyjdę jak sie ta laktacja unormowała i nic dodatkowego nie ściągam :sorry2:
 
Do góry