reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW !!

dzien%20dziecka.gif


Aby serduszka Wasze
gorące były zawsze jak słońce...
A uśmiech Wasz radosny
przypominał zapach wiosny!!
 
reklama
kozaczino widzę, że mój mały ma tak jak Twoja Maja, też uwielbia mi sie sprzeciwiać i iść w przeciwnym kierunku niż ja. i przy tym wszystko co leży na ziemi jest tak fascynujące, że trzeba podnieść a nawet czasami do buzi władować, ah! trzeba mieć oczy dookoła głowy. po suwaczku widzę, że Twoja Majeczka niedawno skończyła 2latka, urodzinki udane?;-)
 
Lusik w samym dniu urodzin niestety dopadł mnie ból kręgosłupa i byłam nie do życia za to zrehabilitowałam się dzień później bo byłyśmy w nowym zoo w doborowym towarzystwie :-)
 
Vivienne To zycze powodzenie abym przeprowadzka wypalia ;).


Tak tak juz odczulam ten zimny paskudny dzien na wlasnej skorze.




na-tuska Dzieki.




Tygrynka Super ze najgorsze za wami, podzenia w leczeniu i milego swietowania.




jutka-k Bole przy kichaniu to nie jest najgorsze, gorsze ze po 1 porodzie czasem sie posikasz gdy znienacka
kichaniesz ;).


lusi.k Witaj zapraszamy ;).
Ja mieszkam na Podolanach mam roczna Oliwke i 20 tygdniowa Julke w brzuszku ;).


krklisz Tak mam a czemu pytasz?
Wspolczuje pracujacej soboty.


jagmar Ostatnio czytalam o smyczy dla dzieci ;).
u nas wczoraj wielkie sprzatanie ale na szczescie pokoj i balkon opanowany ;).




koazczino No wlasnie kiedys sie zastanawiala skad Lula? ;) Bo zadne to podobienstwo do imienia Maja.
Ramont srodek anty......... ciekawa koncepcja ;).
My kupilsmy W BRW wyszla ok 500pln i jak dla mnie jest ok ,jedynie uchwyty sa badziewne i sreberko sie z nich z
czasem wytarlo. Moim zdaniem takiej kasy jak piszesz nie ma co ladowac.








Najaserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich dzieciaczkow.


Ja mam za to dzis zly dzien rano nia sie spoznila 45min jak dojechalam do laboratorium usiadlam w poczekalni
i docztalam ze tym razem mam krzywa glukozy po 2h a nie po 1h jak ostatatnio to sie okazalao ze Pani nie zdazy
mi juz zrobic 2pobrania krwi.
Wkorzylam sie sie strasznie bo ja jak debil od 7.30-8.15 glodna siedzialam pod drzwiami i czakalam, niania
spoznila sie chyba przez te 2m-ce 3czy 4 raz a wiedziala ze dzis rano mi sie spieszy. (Tyle spoznien to ja
chyba przez 3lata pracy nie mialam!)
Teraz poplatal sie moj caly przyszlotygodniowy plan bo bede musiala tam isc w srode Piotra nie bedzie wiec pewnie
w nocy bede musiala wstac i tak byc glodna do rana, no i samochodu tez nie bede miala............niech to...
Nawet jak bede kazala jej przysc na 6 to nie gwarantuje mi to wczesniejszej pobodki.


Denerwujace jest to ze moze bez niej dalabym sobie rade ale problem mam z wychodzenie tastaniem Oli z gory na dol
i wynoszeniem wozka ;(.
A dzis jak bym sie spodziewala ze tak sie to skonczy to byma zapakowala Oliwie do samochodu i pojachala sama.
Pewnie lepiej by to wyszlo, ale madry Polak po szkodzie.
Dzis pakowanie i to niestety grube rzeczy trzeba wziac ;(.
 
an super jakbyś mogła zgrać mi na płytkę :tak: ja mam problem ze ściągnięciem z chomika :-(

No i oczywiście życzonka dla naszych cudownych dzieciaczków :tak:

Czego życzyć Dziecku w Dniu Dziecka:
czarnych kotów na białych przypieckach,
burych kotów -
a może i białych...
byle były
i byle mruczały.

Życzę także Ci dużych okien
ze słonecznym, zielonym widokiem
a nad oknem - gałęzi kasztana
żeby kos miał gdzie śpiewać od rana.

Życzę rzeki i piasku przy rzece
na wspaniałe, piaskowe fortece.
I poziomek w leśnych kotlinach
drzew, na które dobrze się wspinać.

Życzę także Ci koca, nie-koca,
który sny Tobie przynosi po nocach
taki koc spełnia wszystkie życzenia:
to się w okręt, to w wyspę przemienia...
bywa też latającym dywanem
by się znowu stać kocem nad ranem.

I co jeszcze?
Już chyba niewiele:
śmiechu w domu
i lodów w niedzielę
i przyjaciół najlepszych na świecie
i wszystkiego, wszystkiego, co chcesz.
 
lusi.k Dzieki dzieki ty jestes troche nei wtajemniczona ;), dla mnie 2 ciaza byla zupelnym zaskoczeniem w momencie jak planowalam powrot do pracy wiec troszka zajelo mi zeby sie przyzwyczaic do tej mysli ;).
A ta zazdrosc z jakis medycznych powodow dlugo sie staraliscie?
Ja moge ci powiedziec ze zazdroszcze synka bo bardzo chcialam miec chlopca ;).
 
Witajcie :)

Pogoda dziś piękna, co? Jutro ma być podobna, już widzę jak nasz festyn z okazji Dnia Dziecka przyciąga tłumy Rodziców i ich Pociech...

Wróciłam od lekarza, ze mną wszystko dobrze i z Dzidzią też dobrze :) Wg OM mamy 13/14 tc, wg USG już 15 ponad i termin porodu z 1.12 pokazuje mi na 14.11 ;) Dzieciątko ma niecałe 10 mm, wierci się i kręci, dziś po raz pierwszy oglądał je Tatuś, tak go to wzruszyło, że przed pracą nie mógł się pozbierać ;)

Raczej postanowione, że się wyprowadzimy. Sami mamy na uwadze zmianę na coś większego i bardziej przyjaznego Dziecięciu plus dochodzą naciski rodziny, całe szczęście, że chcą pomóc, to jakoś damy radę. Ale ja będę tak bardziej z boku tego całego bałaganu i zachodu. Do każdej dzielnicy idzie się przyzwyczaić, gdyby to była Wilda bliżej rynku to niekoniecznie bym chciała, ale tuż przy Green Poincie nie jest źle. Tyle, że zamiast odpoczywać i nie myśleć o niczym to się stresuję wyprowadzką, kosztami, przyszłością ogólnie ;) Czasem tak ciężko wyłączyć myślenie...
 
reklama
Do góry