reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Anulak@

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2009
Postów
30
Cześć dziewczyny ja mam 22 lata jestem mamą 3 letniego Kubusia(urwis niesamowity:) )oraz małego Pawełka ( 3 miwsiące i dwa tygodnie), w życiu również nie mialam kolorowo a do tego Pawełek urodził sie z poważną wadą serca PRZERWANY ŁUK AORTY , WSPOLNY PIEN TĘTNICZY , UBYTEK MIĘDZY KOMOROWY, NIEDOMYKALNOŚĆ ZATAWEK do tego po porodzie złamana kość ciemieniowa prawa, został mu krwiak na główce który już nie zginie ,miał połamany obnojczyk.Pawełek miał operacje w 3 tygodniu życia po której leżał 3 doby z otwartm mostkiem podczas intubowania uszkodzono mu krtań leżeliśmy w szpitalu ponad 2 miesiące.teraz jeździmy na wizyty do lekarzy i cały czas ze strachem ze coś złego możemy usłyszeć. czkają nas jeszcze re operacje i kolejny strach:( Pisze do was z prośbą o pomoc ponieważ to wszystko dużo kosztuje pracuje tylko mąż, jeśli macie możliwość oddać jakieś ubranka po swoich dzieciach prosze o odpowiedzi.
 
reklama
mamy sie zapisać do fundacji SERCE DZIECKA tylko ze fundacja pomoże nam tylko jeśli będzie trzeba zapłacić za jakiś sprzęt do rehabilitacji czy pobyt w szpitalu, a mi chodzi o jakieś ubranka dla dzieci, pampersy czy mleko
 
A dla ktorego dziecka potrzebujesz ciuszków?? i na jaki rozmiar dokladniej? moze bym coś miala po swoich chlopcach, ale wysylka po 8 listopada bo teraz niezaciekawie z gotówką u mnie.
 
mrozik_j jak narazie jestem na etapie kompletowania dokumentów a mieszkam w okolicach Łomży
 
reklama
Wątek zostanie odblokowany na czas ustalony w regulaminie działu po otrzymaniu dokumentów potwierdzających zła sytuację.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry