reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
PolaTola - hahahaha ale zieje z ciebie a jeszcze dzisiaj pisalas ze nigdy nie urodzisz. Widzisz w końcu się doczekalas !!!!!!! TrZymam &&&& oby jak najszybciej !

NO TO JESTEM REKORDZISTA RODZENIU PO TERMINIE ;) NIKT MNIE NIE PRZEBIŁ NA SUWACZKU W DNIU PORODU MIAŁAM 41 i 5 dni

Mysiak - Dariusz ładne imię ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za kciuki. Widac ze dlugi weekend bo cala Warszawa stoi w korku i dopiero dojezdzamy do szpitala.
Ale mam pietra....
 
Zapominajka to co Ty jesz? mój tez tak wypryszczony jakby dojrzewanie przechodził , może tez odstawie ten nabiał, tylko co wtedy jesc?

Ja jem: chleb z Ramą i dżemem brzoskwiniowym na śniadanie i kolacje
A na obiad ziemniaki z kalafiorem, dziś pierogi z truskawkami zjem ( i mam nadzieję, że nie będzie wysypki), makaron z pesto z bazylii. No różnie. A w międzyczasie jabłko, banan albo inny owoc.
Najgorzej właśnie z obkładem do chleba. Bo do tej pory moje śniadanie składało się głownie z nabiału. Sery, jogurty, maślanka itp. A teraz lipton.

Ja myślę, że u Ptysi to jednak skaza, bo nie jem nabiału i jest dużo lepiej.

Myslałam, że Pepti tylko na receptę jest.
 
PolaTola powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!

Julka, dziewczyny pisały o tym, że gazy u dziecka to rzecz normalna, jeśli dzieciątko jest jeszcze tak małe, i wynika to z niedojrzałości układu pokarmowego, a niekoniecznie z tego, że zjadasz cebulę czy kapustę :tak:

Zgadza się, mi położna środowiskowa też tak mówiła :tak: zwracała tylko uwagę żeby nie przesadzać z żółtym serem bo jest ciężko strawny i jak przejdzie z mlekiem do brzuszka malucha to moze go troszke brzucho pobolewać.
Ja staram się jeść wszystko (były już lody, maliny, czekolada itd.) i mały tfu tfu przyjmuje wszystko :-D

Dziewczyny mam problem z kręgosłupem :-( któregoś dnia obudziłam się ze strasznym bólem w stawie biodrowym tak jakby w połączeniu kości udowej z miednicą. Jak mało chodzę to jest ok ale jak pójde dalej to masakra :szok: kuśtykam później jak babuleńka o lasce. Jak usiądę po takim chodzeniu to mam problem wstać :baffled: a jak leżę to przekręcenie się z boku na bok albo usiąście to łzy w oczach. Gadałam z położna i powiedziała żeby iść na wizyte do gin bo to na bank od kregosłupa jest i trzeba RTG zrobić... jeszcze mi brakuje żeby mi się coś przestawiło :angry:


Pochwalę się też że syn mój pierworodny mierzy dziś 57 cm i waży 4,5 kg co daje przyrost 4 cm i 1,2kg w 4 tyg !!! Jestem z niego dumna :-D no i z mojej mlecznej produkcji :-D
 
Zapominajka, a pasztety warzywne? Albo pasty do chleba na bazie warzyw? Mnóstwo jest świetnych przepisów i wykonanie takiego cuda nie zajmuje dużo czasu!
 
reklama
Jesyem!!! I zaraz uciekam kapac mala.Usg p/c ok!?wszystko xudownie!!:-) zwazyli i zmierzyli naszego bobasa i....
W 5 tyg. Przybrala 1720g i dluzsza jest o9cm!!!!!!!!!!!!
Roanie jak na jalis sterydach;-)
 
Do góry