reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Wiolonczela to zależy. Pytsia bywa niespokojna. Staram sie ją mimo tego jak najdłużej przy jednej piersi trzymać, ale czasem obali dwie i jeszcze herbatkę jej muszę podać...
 
reklama
Wiolonczela,ja daje z jednej przy jednym karmieniu,bo jeszcze starcza małemu,a polozna mówiła ze jak sie daje z dwóch przy jednym karmieniu to czasem dzieci dostają biegunki.-ale nie wiem na ile to prawda:-)
 
Hejka. no ja w sumie to tez walczylam z karmieniem. nie miałam pokarmu, sutki pogryzione. uuu bolały jak nie wiem. teraz pokarm mam. ale chyba byle jaki - mały cały czas by przy nich siedział i pił. jak już napije się polezy 2 min. i dalej jest głodny- :no: w ciągu dnia daje rade ale noc masakra. wstaje co 1,5 - 2 ha. i je. obali 1 pierś drugą i jeszcze dokarmiam ( wypije 50ml). i co i tyle samo spi. bez róznicy. jutro bede miec laktator i sie okaże czy i ile tego pokarmu jest. teraz dodatkowo maly dostał katar- od moich córek. więc spanie też jest do kitu:(.
nie wiem jak wasze dzieci- ale mój wszystko wymusza krzykiem. kurde taki mały a juz cały dom ustawil.
 
Oh nie moj temat cycki odstawilam na bok :-D moje dziecko flaszka i 140ml to czasem malo ..
edyta-moje dziecie tez z katarem ale nikt z nas go nie mial ,co do wymuszania krzykiem to chyba tez sie mu spodobalo ,a ja sie przeciez nie rozdwoje ,,, twierdze ze jak sobie troche poplacze to nic mu nie bedzie jak dostal jesc pic ma sucho jest ok
 
Zapo - jasne !!! Pytaj :)
ja karmie z 1 piersi a przy kolejnym karmieniu z 2. Ale w szpitalu nie mialam wystarczajaco duzo pokarmu i dawalam z obu przy 1 karmieniu. Teraz mam nawal pokarmu i synkowi ciezko ciagnac z "kamienia" :( wiec denerwuje sie ale najada sie przynajmniej. Nawet leci mu po policzkach zolte mleko :szok:
Ile moze potrwac nawal pokarmu?? Jak sobie z tym radzic? Doradzcie co robic bo podobno do 6 tygodnia lepiej nie uzywac laktatora:szok: znacie taka opinie???

Joasia - gratuluje!!! Jaki szybki porod wow! Czekam na Twoja relacje ;) ja jeszcze z moja relacja zalegam wiem ;)
 
Nie ma czegoś takiego jak lichy pokarm, Edyta. W książkach czytałam, żeby zawsze po opróżnieniu jednej piersi proponować drugą, no ale chyba inaczej sprawa wygląda, jeśli dzieciok.zasypia przy cycu ;)
 
Hej!
Joasia gratulacje!
A czemu sciagneli nas z przyszlych mam jak my jeszcze nie wszystkie podwojone? :sorry:
Pola Tola na nawal najlepsze oklady z kapusty.Trzymasz taka kapusciana glowe w lodowce i w staniora wpychasz obluczone tluczkiem liscie.Pomaga.Nawal po 3-4dniach powninen zniknac.

Ja sie witam z Wami po dluuugiej nieobecnosci.Mam spokoj z wizytami az do...czwartku :-) Nie to,ze caly czas mialam gosci bo sie turnusy wymieniaja.Ale strrrrasznie bylo.Bo nie dalo sie wygonic na spacerek zeby odetchnac bo caly czas lalo.Jeszcze zeszly tydzien Mloda miala ferie w przedszkolu i od rana do wieczora gry i zabawy.Zero czasu na oddech.Od wczoraj wszystko wrocilo do normy.A w czwartek szwagierka przyjezdza na 3 dni i do lipca powinna byc cisza i spokoj.

Pytanie mam do mam przejadajacych sie dzieciorkow.Teoretycznie mleka cycowego nie da sie przedawkowac.Co jednak poczac gdy Maly Glod najada sie az zwymiotuje przy odbiciu(nie taka mala ulewka tylko paw normalnie) i po wyodrebnieniu sobie tym sposobem dodatkowego miejsca...nadal chce jesc?!Ja oszaleje normalnie!!!:baffled:
 
reklama
U mnie jeden wielki NERW!! Tesciowa przyechala i sie zaczelo...Nerwy mam takie ze nawet mi sie pisac nie chcialo zeby nie smedzic wam tu o tej kobiecie.Wiecie co najgorsze ze przez ten stres i nerwy pokarm znika mi w oczachPraktycznie juz nic nie mam."Od trzech dni mala karmiona glownie mm.Robnie wszystko zeby laktacje utrzymac ale nic to nie daje.No i mam kolejny powod zeby tej kobiety nie lubic.wrrr...W dodatku tego mleka co chcialam to w calym moim miescie sie nie uraczy.Chcialam mleko HIPP combiotyk comfort.W koncu kupilam bebilon comfort.Odrazu nakupilam mleka na kolki i wzdecia.Poki co ok.



pogoda tez do dupy....a ja musze jechac na zakupy...a samochodem maz do pracy pojechal:angry::angry:

okres dostalam toj uz szczyt wszystkiego:angry::angry::angry:

zwariuje,zwariuje ....:confused2:

pola nawal trwa 2-4 dni.Przede wszystkim zaloz ciasny biustonosz,nie dotykaj nie potrzebnie piersi,nic nie odciagaj(chyba ze dziecko ma problem z uchwyceniem brodawki),czesto przystawiaj dziecko,po karmieniu rob ok.5-10 zimne oklady np.zamocz pieluche tetrowa w wodzie,a potem korzystaj z kapusty.i bedzie dobrze:D
I absolutnie nie uzywaj laktatora!!Jak odciagniesz pokarm bedzie to sygnal dla organizmu zeby produkowac jeszcze wiecej pokarmu!
 
Ostatnia edycja:
Do góry