reklama
mag80

no dobra pokaże się

no dobra pokaże się
mag80, 13 Lipiec 2009
    • Karmelcia2008
      ślicznie!!! naprawdę bardzo ładnie!!!
    • mag80
      ja tez tak mam.Wchodze wtedy na czyjs profili oglądam z albumu.Nie wiem czemu tu tylko miniatury się otwierają :/
    • anik567
      Mag przypominasz mi D.Moore z jakiegoś filmu hihi tylko juz nie pamiętam z jakiego :) ale wyglądasz odjazdowo :)
    • Karmelcia2008
      Anik to chyba z Nagiego Instynktu ;-)
    • mag80
      Nagi to chyba z Sharon Stone był.Ale jak tak napisałas Anik to mi sie przypomniało ze faktycznie gdzies taki fryz miała i to chyba była Niemoralna propozycja hehe
    • Karmelcia2008
      oj tam od razu musiała wypomnieć, że się na filmach nie znam :-p
    • Evelajna
      Bardzo ładna i twarzowa fryzurka. Seryjnie. D. Moore się chowa, a poza tym rzuciła Bruce'a dla jakiegoś nastolatka. Kaatia, nieźle. Ja tu bajglem pluję po sofie:)
    • mag80
      Hehe dziekuje bardzo.Moore się chowa.Dobry dowcip.Ale Evelajna ten jej młodziak jest niczego sobie nawet.Ten tego Kaatia J.I. Jane to ja pamiętam na łyso opitolona była to ja mam rozumieć ze Ty też czy jak?:)
    • ewerysta
      Mag, no wiesz powiem tak: my do siebie zupelnie nie podobne (tzn Ty o niebo ladniejsza laska, bo ja to raczej z filmu shrek moglabym byc, hehe), ale dzieci nasze to troche do siebie podobne, hihi...tak mi sie rzucilo...:)
    Nie ma komentarzy do wyświetlenia.
  • Album:
    Lipcowe
    Wgrane przez:
    mag80
    Data:
    13 Lipiec 2009
    Liczba odsłon:
    98
    Liczby komentarzy:
    11