• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez A_P_96

  1. A

    Marcowe mamy 2021

    Dziewczyny czy jest tu ktoś z Trójmiasta? ;)
  2. A

    Marcowe mamy 2021

    U mnie w szpitalu też mój niestety nie może wejść na USG :( dzisiaj mu przyniosłam nagranie z USG 1 trymestru :)
  3. A

    Marcowe mamy 2021

    Mam tak samo a to juz 11 tydzień :( zauważyłam że jest mi trochę lepiej jak gdzieś się ruszam na spacery, ale nie zawsze.
  4. A

    Marcowe mamy 2021

    Cześć dziewczyny :) Dopiero dołączyłam do was mam termin z usg 6.03 ;)
Wróć
Do góry