Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dla nas OmegaMed okazał się zbawieniem. Mój 5 latek bardzo często choruje , niemalże kilka razy w tygodniu łapie katar w przedszkolu i zaraża nim młodszą siostrę . Rezultaty były już po kilku dniach stosowania saszetek . Katar minął bez podawania leków ,zwykle kończyło się na antybiotyku. Już...
Ja go uwielbiam !
Jak dla mnie to jedyny krem którego żaden inny nie przebije ,po prostu nie jest do podrobienia!
Opakowanie bardzo łatwe w użyciu i zapobiega wysychaniu zawartości.
Krem Jest bezpieczny nawet zaraz po porodzie , nie wywołuje podrażnień i alergii.
Nie wysusza ,zabezpiecza...