reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

Witam! Przetestowałam Sudocrem i jestem bardzo zadowolona ! Jestem mamą 9-miesięcznych bliźniąt oraz 5-latka. Wcześniej stosowałam maść z innej firmy i nie byłam tak zadowolona. Moja córcia ma bardzo wrażliwą skórę i delikatną. Skłonną do podrażnień i uczuleń. Jest bardzo wrażliwa na proszki, kosmetyki...Synek nie tak bardzo, ale po terapii antybiotykowej wiadomo jaka jest kupa. Miałam straszny z tym problem. Czerwona pupa i nic nie działa dobrze, Wypróbowałam Sudocrem i pomógł. Wszystko wróciło do normy :) U starszego syna też zastosowałam i super zadziałało. Używam go codziennie i mogę polecić go z czystym sumieniem wszystkim mamom. Poza tym fajna konsystencja i niedrażniący, delikatny zapach i nie uczula. Bardzo wydajny...Szczególnie przy moich dwóch małych pociechach dużo tego zużywam :) Polecam!
 
reklama
Ja napiszę krótko. Sudocrem jest rewelacyjny, jedyny niepowtarzalny. Nie uczula synuś go toleruje w 100 % a co najważniejsze działa szybko i przynosi ulgę mojemu skarbowi :)
 
Niestety do testów otrzymałam otwarte opakowanie z pękniętą pokrywką.Mimo,że było oryginalnie zapakowane.Napisałam w tej sprawie do organizatora i załączyłam zdjęcia lecz nie otrzymałam odpowiedzi.Nie chciałam ryzykować i nie smarowałam dziecka tym kremem.Krem przetestowałam na swoich dłonich.Bardzo dobrze chroni ręce przed drażniącym działaniem proszków lub płynów.
 
Według mnie sudocrem jest najlepszym kremem przeciw odparzeniom z jakim się spotkałam. Bardzo szybko je zwalcza a dziecko znowu może być szczęśliwe bo nic go nie piecze i nie boli:D Krem jest dość wydajny i wystarcza nawet na bardzo długo:) Polecam!
 
Jak najbardziej test wyszedł pozytywnie, nie było żadnych problemów po zastosowaniu kremu ;) Nie podrażnia, skóra maluszka szybko się goi, córcia nie płace po zastosowaniu go. Polecem serdecznie wszystkim mamom xD
 
Nie uzywamy na codzień żadnych kremów bo chcmey aby skóra oddychała, niesttey sdażają nam sie odparzenia nwet wietrząc pupcię, sudokrem na te 2 ostatnie pomógł szybko pewnei zawartości cynku, ma przyjemny zapach nie drażniący a jednak taki przyjemny. Konzystencja kremu nam akurat odpowiada, nei leje sie i nie jest glutowaty, nam sie ladnie rozprowadzio na chore miejsca i skoro coreczk anie plakala gdy go nakladalam nie bylo zle:) Mmay teraz pupcie zdrowa i bedzimey napewno uzywac sudokremu
 
[FONT=&quot]Sudocrem testuję na dziecku od kilkunastu dni. [/FONT]
[FONT=&quot]
PLUSY[/FONT]
[FONT=&quot]- nie podrażnia, nie uczula [/FONT]
[FONT=&quot]- jest delikatny i skuteczny[/FONT]
[FONT=&quot]- działa na 100%

- dużo wersji pojemnościowych

- starcza na długo[/FONT]
[FONT=&quot]- świetny też jest dla dorosłych na podrażnienia po goleniu

MINUS
- czasem trudno zmyć białą osłonę, nie wchłania się-ale tak chyba ma być[/FONT]
 
[FONT=&quot]Sudocrem testuję na dziecku od kilkunastu dni. [/FONT]
[FONT=&quot]
PLUSY[/FONT]
[FONT=&quot]- nie podrażnia, nie uczula [/FONT]
[FONT=&quot]- jest delikatny i skuteczny[/FONT]
[FONT=&quot]- działa na 100%

- dużo wersji pojemnościowych

- starcza na długo[/FONT]
[FONT=&quot]- świetny też jest dla dorosłych na podrażnienia po goleniu

MINUS
- czasem trudno zmyć białą osłonę, nie wchłania się-ale tak chyba ma być[/FONT]
 
Ja go uwielbiam !
Jak dla mnie to jedyny krem którego żaden inny nie przebije ,po prostu nie jest do podrobienia!
Opakowanie bardzo łatwe w użyciu i zapobiega wysychaniu zawartości.
Krem Jest bezpieczny nawet zaraz po porodzie , nie wywołuje podrażnień i alergii.
Nie wysusza ,zabezpiecza delikatną skórę przed szkodliwym wpływem defekacji.
Kiedy moja córka skończyła pół roku dopadło nas pieluszkowe zapalenie i Sudocrem stał się w tym momencie jedynym skutecznym preparatem. Piekąca i zaczerwieniona pupa z malutkimi nadżerkami nie dawała spokoju dziecku ,po użyciu sudicremu objawy z każdym smarowaniem znikały. Krem pomaga nam uchronić delikatną skórę przed ponownym zapaleniem i od tamtego czasu nic nie wraca.
Zapobiega powstawaniu odparzen pod paszkami i w większych fałdach skórnych.
Wydajność jest niesamowita . w tym czasie co używam duże opakowanie Sudocremu innych preparatów muszę zakupić co najmniej trzy opakowania, więc to prosta kalkulacja , a zdrowa i bezbolesna skóra mojego dziecka jest bezcenna .
Zdecydowanie polecam.
 
reklama
Rewelacyjny krem godny zaufania!! Bardzo dobrze sprawdził się na odparzeniach pieluszkowych mojego synka, szybko działa i daje widoczny efekt. Łatwo się nakłada i dobrze rozsmarowuje, bardzo wydajny-mała próbka starczyła nam aż na 10 dni. Jestem bardzo zadowolona jest to jedyny krem, który poradził sobie z odparzeniami mojego synka. Polecam każdej mamie:-D i nie tylko!
 
Do góry