reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

Jestem bardzo szczęśliwa, że to ja przetestowałam Sudocream. Jest rewelacyjni, działa na skórę mojego dziecka natychmiastowo! :)
 
reklama
Sudocrem jest świetnym kremem o delikatnym aromacie, konsystencji która bez problemu pozwala rozprowadzić się na skórze, nie tworzy grudek , nie roluje się na skórze. Jest bardzo wydajny już jego nie wielka ilość pozwala na posmarowanie skóry, dodatkowo jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry zarówno alergicznej jak i normalnej. Działa zarówno na nie wielkie odparzenia jak i te większe, łagodzi, wysusza podrażnione miejsce. Stosowałam również na otarcia na skórze powstałe od szeleczek sprawdził się rewelacyjnie, zaczerwienie zniknęło po pierwszym zastosowaniu. Pomógł również gdy wyskoczyły synkowi krosteczki w okolicach pachwin, sudocrem ładnie je wysuszył i zniknęły bez śladu. Polecam każdej mamie i nie tylko wygodny w użyciu, łatwo się nakłada i rozsmarowuje wchłania się całkowicie i nie zostawia śladów, ma delikatny zapach i wielostronne zastosowanie dla maluszka i dorosłych również
 
witam,
krem Sudocrem polecam na odparzenia i inne skaleczenia skóry nie tylko dla dzieci i niemowląt, ale również dla dorosłych; konsystencja jest dość zwarta, ale większym minusikiem było dla mnie opakowanie - wolałabym żeby krem był w tubce, jednak nie o opakowanie tu chodzi tylko o właściwości kremiku :)
ponadto krem nie wywołał żadnych reakcji alergicznych i nie ma brzydkiego zapachu :)
 
na otarcia polecam również curiosin. jest to maść wielozadaniowa sprawdzi się również na jakieś drobne wypryski, krostki, a nawet ranki.
 
Do góry