reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

reklama
Testowalismy z synkiem rozne masci, kremiki do pupy. Sudocrem dziala bardzo dobrze, nie pojawilo sie w trakcie stosowania zadne odparzenie itp., lecz wydawalo mi sie ze jest wydajniejszy, malutko smarowalismy ale szybko sie skonczyl, ale to jedyny minus jaki zauwazylam. Synek nie odczuwal dyskomfortu (niestety przy niektorych kosmetykach do pupy niemowlaka zdarza się, że jest on odczuwalny dla dziecka), zapach wydawal nam sie neutralny, wiec tez na plus, nie mielismy problemow ze smarowaniem, a takze ze zmyciem go, gdyz wchlanial sie w pupke.
Jestem zadowolona z przetestowania kremiku i niewykluczone, ze niedlugo go zakupimy ;)
 
Pomimo naszych starań nieukrywajmy, że od czasu do czasu na pupach naszych pociech powstają mniejsze lub wieksze odparzenia. Krem sudocrem sprawdza sie wówczas w 100% jest skuteczny i szybko działa, dobrze się rozprowadza(nie trudno go też zetrzeć ze skóry). Krem jest wydajny – małe opakowanie, które miałam możliwośc testować starczyło na 3 tygodnie. Zapach delikatny., cena może troszeczkę przerażać, ale jest adekwatna do jakości produktu.krem używam codziennie skóra mojej córci „nieprzyzwyczaiła się poza tym stosowałam go na zaczerwienienia na brzuszku, pleckach i nóżkach.Polecam każdej mamie sudocrem zapobiega ale i skutecznie leczy powstałe już zmiany.
 
Bardzo cieszę się, że mogłam przetestować Sudocrem. Jestem bardzo zadowolona z jego działania,spełnił moje oczekiwania w 100%. Ma przyjemną konsystencję, bardzo delikatny, jedwabisty, dobrze się rozprowadza, a do tego pozostawia łagodny zapach. Jest bardzo wydajny. Nie podrażnił skóry ani też jej nie wysuszył. Za to idealnie spełnił swoją rolę i sprawił, że na skórze nie ma już śladu po małych odparzeniach. Dodatkowo używał go mąż, zrobiło mu się jakieś odparzenie na udzie. Sudocrem sprawdził się rewelacyjnie. Pomógł obu moim chłopcom:)
 
Pomimo naszych starań nieukrywajmy, że od czasu do czasu na pupach naszych pociech powstają mniejsze lub wieksze odparzenia. Krem sudocrem sprawdza sie wówczas w 100% jest skuteczny i szybko działa, dobrze się rozprowadza(nie trudno go też zetrzeć ze skóry). Krem jest wydajny – małe opakowanie, które miałam możliwośc testować starczyło na 3 tygodnie. Zapach delikatny., cena może troszeczkę przerażać, ale jest adekwatna do jakości produktu.krem używam codziennie skóra mojej córci „nieprzyzwyczaiła się poza tym stosowałam go na zaczerwienienia na brzuszku, pleckach i nóżkach.Polecam każdej mamie sudocrem zapobiega ale i skutecznie leczy powstałe już zmiany.
 
Sudocrem jest to jak to mówi moja babcia "cudokrem" ponieważ nie tylko służy mojemu dziecku ale również wysusza pryszcze mojej siostrzenicy, używam go również i ja na szew po cesarskim cięciu kiedy po kąpieli zostanie tam kropla wody wtedy strasznie zaczyna się ślimaczyc a sudokrem bardzo pięknie go osusza i sprawia że czuję się znów komfortowo :)
 
Położna odradzała mi stosowanie kremów z tlenkiem cynku na pupę mojej córki, twierdząc, że blokuje dopływ powietrza i ciężko się go zmywa. Mówiła, że wszystkie kremy z tlenkiem cynku tak mają. Okazuje się, że nie. Sudocrem stosowany z umiarem jest boski. Pupa mojej córki jest dobrze zabezpieczona i żadna kupa jej nie straszna. Także duże ilości siku nie szkodzą, bo krem dobrze natłuszcza i nawilża strategiczne miejsca. Ciepłą wodą z mydłem dziecięcym,a nawet mokrymi chusteczkami nie ma problemu ze zmyciem kremu z pupy. Nie stosowałam kremu przy każdej zmianie pieluchy, tylko kilka razy dziennie, ale to spokojnie wystarczyło. Krem pachnie dość neutralnie, całkiem przyjemnie. Ważne, że starcza na baaardzo długo, bo jest super wydajny. Praktyczne są też opakowania - od malutkich podróżnych do wielkich. Jak dla mnie bomba - polecam wszystkim mamom z czystym sumieniem.
 
Nasz kremik przyszedł uszkodzony, połamany, mogliśmy skorzystać tylko z odrobinki, która została. Na szczęści okazało się przy okazji, że jest bardzo wydajny, bo a mała ilość wystarczyła na kilka razy. Młody co rusz ma problemy ze skórą, a to wypryski, a to zaczerwienia...
Sudocrem jest gęsty, wręcz tłusty w dotyku, idealnie dopasowuje się do skóry i pozostaje tam na długo... łagodzi dolegliwości, mały nie czuje pieczenia, czy swędzenia.
Działa więc, na pewno zaopatrzymy się w taki kremik, polecam mamom i pociechom:)
 
Fantastyczny, na odparzenia u maluszka działa bardzo dobrze i szybko. jego konsystencja nie przeszkadza w niczym- poprostu na pupie zostaje trochę grubsza warstwa kremu.
Ostatnio wyskoczyło mi jakieś krostki- pewnie od uczulenia- zamierzam się również wyleczyć Sudocremem.
 
reklama
Sudocrem jest bardzo dobrym kremem stosuję go już nie pierwszy raz najlepiej nadaje się dla maluszków. Łagodzi podrażnienia i 100 % działa. Gorąco Polecam :)
 
Do góry