reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

U nas w domu nazywamy go "cudowny krem", bo faktycznie potrafi zdziałać cuda z odparzoną skórką maluszka. Wystarczy odparzone miejsce posmarować na noc, a rano wszystko wygojone. Działa kojąco na wszelkie podrażnienia. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Dodatkowo może posłużyć mamie, gdy przed ważnym wyjściem wyskoczy nam coś na twarzy, ponieważ świetnie wysusza. :-)
 
reklama
Krem Sucocrem- przede wszystkim stosowałam u córeczki 9-mcy,ale ja równiez przetestowałam do na sobie.
Co mozna powiedzieć o kremie;
-Baardzo wydajny
-Neutralny zapach
-Skuteczny
U córeczki nawet w te upalne dni sprawdził sie rewelacyjnie..Nie stosowałam kremu codziennie tylko jesli wystapiły jakies np.podrażnienia.Łatwo sie aplikuje,wystarczy cieniuśka warstewka tego cudeńka żeby przyniosił pożadane rezultaty.Nie jest trudny do usunięcia/zmycia.
U mnie stosowałam krem ponieważ zrobiło mi sie odparzenie pod brzuchem ,mam tam blizne po cesarskim cięciu.Juz po nałozeniu krem przynosi ulge.Odparzenie które sie tam zrobiło znikneło po 3 dniach stosowania kremu.
Moim zdaniem jak najbardziej Godny Polecenia dla całej rodziny .Cena tez mnie jakos nie odstrasza myśle że jest adekwatna do jakości produktu.
Jednym zdaniem same plusy!:tak:
 
SUDOCREM pomógł nam zwalczyć przykre objawy odparzenia. Natychmiast załagodził podrażnienia i wyleczył je. Wg mnie jest bardzo skuteczny przy pieluszkowym odparzeniu choć jego konsystencja jest nie za bardzo przyjemna, ciężko się rozsmarowuje. Ale najważniejsze, że jest SKUTECZNY!
 
Dziękuję za możliwość przetestowania kremu Sudokrem.Krem ten jest stuprocentowym odkryciem wszechczasów :) nie tylko nadaje się do pupci mojego dziecka ale również stosuję go na inne drobne stłuczenia :) i problemy skórne. Uważam, że nie ma lepszego kremu dostępnego w aptece do pielęgnacji skóry dziecka. Może to wydać się niedorzeczne ale u mojego dziecka zadziałał nawet na ugryzienie komara. Szybko zeszła opuchlizna :) Krem jak dla mnie stał się niezastąpiony. Napewno wszystkim go będę polecać.
 
Sudocrem to krem znany w naszej rodzinie od długiego czasu :-) Świetnie sprawdzał się przy odparzonej pupie synka; Teraz również smaruję nim małego - świetny na obdrapane kolana. Ale szczególnie teraz pomocny przy AZS-ie, gdy skóra go swędzi ;/ Ale aplikacja kremu pomaga :)
No i dla mnie po depilacji - świetnie łagodzi podrażnienia !

Zabawnie nazywamy go 'cudokrem', bo tak naprawdę w naszej rodzinie, to krem na każde zło :-D

POLECAMY, POLECAMY! Same plusy
 
Wraz z córeczką Kasią mamy przyjemność testowania Sudocremu. Zacznę od tego iż doskonale się rozprowadza, jest bardzo wydajny i nie pozostawia plam kiedy przypadkowo dotkniemy palcem nasmarowanym nim ubranka naszej pociechy. Jeśli chodzi o skuteczność to nie możemy narzekać. Kasia ma raczej dosyć wrażliwą skórę, ale smarując ją po każdej toalecie Sudocremem, bez najmniejszych oznak odparzenia mijają nam dni. Krem łagodnie pielęgnuje delikatną skórę. Jestem z niego bardzo zadowolona, z pewnością zakupię następne opakowanie. Jedynym minusem jest dla mnie nabieranie go na palec, niestety często wchodzi za paznokieć kiedy go nabieram i muszę szczoteczką go usuwać, to jedyny minus za opakowanie i nabieranie,a el względem skuteczności nie przeszkadza to aż tak bardzo. Poza tym jestem w pełni usatysfakcjonowana.
 
My też żartobliwie SUDOCREM nazywamy CUDOkremem ;) Pierwszy raz poleciła mi go siostra, gdy córce pojawiły się odparzenia, które niestety przerodziły się w rany- inne kremy/maści na odparzenia nie dały rady, a tydzień stosowania SUDOCREMU przywrócił zdrową pupkę :)

Ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza i co ciekawe, jako jeden z nielicznych należy wsmarować go do końca, a nie pozostawić białą warstwę na skórze- wtedy "działa" bez zarzutu :)

Jest mega wydajny przez co i ekonomiczny- opakowanie 125g służy nam już ok 4 miesięcy, a dopiero jesteśmy w połowie (przy smarowaniu przy każdej zmianie pieluszki:) Pomimo takiego stosowania skóra nie "przyzwyczaiła" się do niego i dalej działa jak na leży, nie przesusza skóry i chroni ją rewelacyjnie.

Co do zapachu- w jakiś sposób dla mnie jest przyjemny, ale raczej w pierwszym odczuciu neutralny :)

Córcia ma bardzo wrażliwą skórę i nigdy jej nie podrażnił- jej pupcia jest sudocremowi tak samo wierna jak ja ;)

P.S. Rewelacyjnie sprawdza się na potówki i inne zmiany skórne :)

Ogólnie polecam go każdej mamie- to spokojny sen dla maluszka, bo nic go nie piecze :)
 
SUDOCREM TO CUDO-KREM, więc nic dziwnego, że krem jest tak popularny, nagradzany i rekomendowany przez lekarzy,bo właściwie jest on niezbędny i niezastapiony w pielęgnacji dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. To rewelacyjny krem do pielęgnacji skóry niemowląt ,doskonale radzi sobie z zaczerwienieniami,podrażnieniami delikatnej skóry, szybko przynosi ulgę, leczy a potem doskonale chroni przed nawrotem pieluszkowego zapalenia skóry, nie wywołuje podrażnień delikatnej skóry dzieci, jest hipoalergiczny, najlepszy jaki znam.
Do tego dostępny w opakowaniach różnej wielkości i w bardzo przystępnej cenie.
 
TEST: SUDOCREM
Drogie przyszłe mamy i obecne mamy, ja jestem bardzo zadowolona z Sudocremu. Bardzo wydajny, a przede wszystkim skuteczny zarówno u dzieci jak i dorosłych. Nie posiada przeraźliwego zapachu oraz odstraszającego koloru. Wiadomo, że dla jednych będzie super a dla drugich nic wart - każdy z nas jest inny oraz inaczej reaguje na pewne produkty. Krem skuteczny przy normalnych codziennych otarciach, podczas biegunki gdy skóra na pupie dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia. Krem jest również skuteczny prze odparzeniach, lekka warstwa starczy by ujarzmić podrażnioną skórę pod pachami po depilacji. Naprawdę POLECAM
 
reklama
Do góry