• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez agat.ta

  1. A

    Poslanie corki do przedszkola - obawy

    Czesc, jestem mama Amelki która w tym roku posylam do przedszkola. Wiem, ze do września jeszcze sporo czasu ale zaczelam się tym bardzo marwic i stresowac. Wszystko przez to ze spotkalam ostatnio dawna znajoma, która powiedziala mi ze jak jej syn Grzesiu zaczal chodzic do przedszkola to mialy...
Wróć
Do góry