• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Alina 45

  1. A

    Odchylenia w morfologii u niemowlaka

    Dzięki za odpowiedzi. Udało mi się załatwić, że doktorka nas szybciej dziś przyjęła i już jesteśmy po wizycie. Lekarka powiedziała, że morfologia dobra i faktycznie u małych dzieci odchylenia trochę ponad normę mogą być i nie ma czym się martwić.
  2. A

    Odchylenia w morfologii u niemowlaka

    Pytałam pani w laboratorium i niestety mówiła, że to normy dla dzieci.
  3. A

    Odchylenia w morfologii u niemowlaka

    Cześć. Odebrałam wyniki badań mojej córki 1,5 miesiąca. Jutro popołudniu mamy szczepienie a doktorka zleciła nam te badania właśnie przed szczepieniem. Crp i rozmaz ok. Jednak morfologia (w załączniku zdjęcie) mnie niepokoi po odebraniu wyniku aż mi się słabo zrobiło przez odchylenia. Oczywiście...
Wróć
Do góry