Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dzięki za odpowiedzi. Udało mi się załatwić, że doktorka nas szybciej dziś przyjęła i już jesteśmy po wizycie. Lekarka powiedziała, że morfologia dobra i faktycznie u małych dzieci odchylenia trochę ponad normę mogą być i nie ma czym się martwić.
Cześć. Odebrałam wyniki badań mojej córki 1,5 miesiąca. Jutro popołudniu mamy szczepienie a doktorka zleciła nam te badania właśnie przed szczepieniem. Crp i rozmaz ok. Jednak morfologia (w załączniku zdjęcie) mnie niepokoi po odebraniu wyniku aż mi się słabo zrobiło przez odchylenia. Oczywiście...