• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez andmonia

  1. A

    Lipcowe mamy 2021

    Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać, jestem w 11tc, termin na 28.07. To moja druga ciąża. Jak z pierwszą nie było żadnych problemów tak w tej od 5tc mam krwiaka. Mam się oszczędzać, biorę duphaston. Krwiak na szczęście nie rośnie nawet trochę maleje. W poniedziałek mama kontrolę więc...
Wróć
Do góry