Nasz Kubus tez nie oddał smolki. U nas to troszkę inaczej wyglada bo my mieszkamy na stałe w Anglii, mały urodził sie i jest leczony w szpitalu Addenbrooks. U nas nie było stomii, tylko płukanie jelita. Po dwóch tygodniach od urodzenia Kuba został wypisany do domu, a my z mężem zostaliśmy...