• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Aniołkowa mama Ewelina

  1. A

    pytanie do mam,które straciły swoje słoneczka

    Masz rację te suwaczki dają siłę i nadzieje. .kiedy przyjdzie pora to będę z dumą i radością zamieszczać swój suwaczek i trzymam kciuki dziewczyny za nas wszystkie aby tych suwaczkow przybywało a nasze aniołki to takie specjalne magiczne suwaczki :)są tak wyjątkowe ze zabrakło oznaczeń...
  2. A

    Nie radzę sobie. Poronienie 9/10 tydz.

    Kochana , MOje maleństwo w 14 tygodniu ciąży zmarło. Ból krzyk łzy. Nie chciałam juz słuchać jaka to mam być dzielna i ze jestem młodą i nie jedno dziecko jeszcze urodze. Bardzo mi pomogła świadomość że mogłam go urodzić i pochować w mogile dzieci utraconych. Jako mama nic więcej mu nie mogę...
Wróć
Do góry