Witam ,
Ponad 2 lata pracowałam na umowę na pół etatu (pomimo, że pracowałam 8h dziennie) , miesiąc temu zmieniłam pracę i mam 2 msc okresu próbnego, po tym czasie jeśli przedłużą mi umowę chciałabym starać się z Narzeczonym o dziecko. nowa praca jest na cały etat na najniższą krajową plus...