Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Naczytalam sie w necie ze najlepiej poczekać az @ spóźnia sie conajmniej tydzień i stąd moje wątpliwości :-) A z tego co czytałam to forum to jesteście najbardziej wiarygodnym źródłem informacji bo macie doswiadczenie. Dziekuje za odpowiedź :-)
Cześć Dziewczyny,
My również z Mężem od kwietnia ponownie rozpoczęliśmy starania. Okres powinnam dostać 29 kwietnia a tu już 2 maja i nic... :) Mam kilka ciążowych objawów jak często oddawanie moczu, nudności i odbijanie się. Zrobiłam test ciążowy 29 kwietnia po południu i wyszedł negatywny. No...