• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez brzuchatka

  1. brzuchatka

    Imie dla dziecka

    dla chlopca mam juz od bardzo bardzo dawna takie swoje dwa ukochane i moj maz nie mial nic do gadania mianowicie albo JAN albo MICHAŁEK:-) z dziewczynka byl wiekszy problem poniewaz moj maz chcialby takie jakie mnie sie nie podoba i ogolnie poszlismy na kompromis i bedzie ADRIANNA :-)
  2. brzuchatka

    Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

    ja przez pierwsze 3 miesiace bralam zwykly kwas foliowy a teraz biore PRENATAL ale jest duzo roznego rodzaju tych zestawow witamin jak tylko lekarz zaleci branie witamin mozna wybrac ich mnustwo w aptece jednak mnie najlepiej pasuje ten prenatal... pozdrawiam
  3. brzuchatka

    Ciśnienie w ciąży

    ja mam bardzo niskie cisnienie przez cala ciaze i czasami to jest tak strasznie uciazliwe bo czasami nie mam sily podniesc sie z lozka bo tak strasznie boli mnie glowa az mi niedobrze i niestety nic nie mozna na to poradzic pan doktor powiedzial ze moge sie kawki delikatnej napic ale tez zadko...
  4. brzuchatka

    Styczniówki 2010 !!

    witam wszystkie styczniówki :) ja mam termin na koniec stycznia a dokladnie na 31 pozdrawiam wszystkie przyszle mamy :)
Wróć
Do góry