reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Ostatnio dodane przez danii

  1. danii

    Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

    Dzieki dziewczyny za słowa otuchy, na razie nie chce mi sie myślec. Moze jak sie otrząsnę to będę dalej sie zastanawiać.
  2. danii

    Kto po in vitro?

    Dzieki dziewczyny za słowa otuchy i przepraszam, ze ja tak tylko o sobie ale dzisiaj taki dzien. Dzisiaj przypadkiem sie dowiedziałam, ze mam obowiązkowa wizytę w środę, IV weryfikacje. Nie wiem po co mam iść. Pogadam z dr czy ma jakiś pomysł na mnie i zobaczymy. Słyszałyście coś o podawaniu...
  3. danii

    Kto po in vitro?

    Nie mam mrozakow, nigdy mi sie nie udało mieć choćby jednego.
  4. danii

    Kto po in vitro?

    Anulla mam jeszcze jedno podejście, ale m juz nie chce, ja chyba tez nie. Zarodki coraz słabsze
  5. danii

    Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

    Dziewczyny beta <0,1 moja droga do marzeń sie kończy. Żyć sie nie chce!!!!
  6. danii

    Kto po in vitro?

    Beta <0,1 na tym kończy sie moja droga. Nienawidzę tego świata!!!! Żyć sie nie chce , bo nie ma po co.
  7. danii

    Kto po in vitro?

    Kurczę jeszcze nie ma wyników!!!! Zwariuje zaraz, czytam was cały czas i przepraszam, że nie dziękuje za kciukasy ale nie chce zapeszać ;-)
  8. danii

    Kto po in vitro?

    Kasik nie dziękuje by nie zapeszać, wyniki powinny buc kolo 13
  9. danii

    Kto po in vitro?

    Dzien dobry laseczki :-) Krew oddana, pozostaje cierpliwie czekać
  10. danii

    Kto po in vitro?

    Myśle, że koło 14 bedzie coś wiadomo. Nie nastawiam sie, brzuch pobolewa na @, piersi wieczorem nabrzmiałe i bolące a rano juz wcale. Pewnie jutro bedzie kupa płaczu.
  11. danii

    Kto po in vitro?

    Olusia wlasnie jutro sie wybieram, ale boje sie jak cholera. Kate przepisz mnie na jutro prosze.
  12. danii

    Kto po in vitro?

    Olusia jak cudownie, że bedziesz miała parkę. Super, że dzieciaczki zdrowe :-)
  13. danii

    Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

    Kasik macie jeszcze troche czasu :-) Juz dzisiaj sie wybierałam na betę, ale jakos mi sie nie spieszy. Boje sie. No ale jutro juz pójdę.
  14. danii

    Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

    Kasik gratuluje synusia :-) imię wybrane?
  15. danii

    Kto po in vitro?

    Ewelajna super ;-) Kate musisz sie doszukiwać znowu czegoś?! Ciesz sie po cichutku i nie szukaj dziury w całym bo klapsa dostaniesz.
Do góry