Hej dziewczyny, kurcze tyle tematów sie , że nie wiem który najpierw podjąć :-D Na początek Smile4u mam nadzieje ze dziś po KTG wszytsko będzie dobrze, wiem jak sie martwisz, to musi być koszmar! Szkoda że każda ciężarna nie ma w domu podręcznego zestawu do badań żeby móc cały czas monitorować...