reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Dorkazet

mam na imie Dorota ,w pazdzierniku 2010 urodzilam coreczke i nazwalam ja Victoria Patricia i teraz jest moim calym swiatem dlatego tez dolaczylam do Babyboom zeby wiedziec wiecej i stac sie najlepsza mama pod sloncem.Kocham konie i podroze.Uwielbiam tez fitness,basen dlatego tez mam nadzieje ze jakos dojde do formy po porodzie,ktory byl dla mnie jednym z wazniejszych wydarzen w moim zyciu.
Urodziny
Styczeń 13
Miasto
Galway
Zajęcie
Galway Clinic ,obecnie na maternity do Kwietnia:))

Following

Do góry