Ja z jezykiem jakos tam sobie radze, ale tez nie jest rewelacyjnie. Porodem nie powinnas sie przejmowac. Wszystko idzie automatycznie,natura dziala :) i znajomosc jezyka nie jest ci do niczego potrzebna. Poza tym przy porodzie moze byc z Toba osoba, ktora umie jezyk niemiecki - maz, ktos z...