Ja usłyszałam od pani ginekolog, do której chodzę od lat (swoją drogą ma bardzo dobre opinie), żebym zrobila kolposkopie i wróciła za 6 m-cy, bo to tylko CIN1. Coś czuję, że czeka mnie szukanie nowego ginekologa, który będzie działał razem ze mną, a nie mówił, żebym wróciła za pół roku.