Moja beta 04.06 to 1068 a 15.06 -5900. Mialam podane dwie piekne blastocysty i na poczatku beta rosla :29.05-22, 02.06-378, 04.06-1068.
04.06 to był 14dpt.
Na usg 15.06 pęcherzyk ciązowy z ciałkiem żółtym.
Chciałabym dosac, ze mozliwe jest, ze na początku zagniezdziły się dwa zarodki i dlatego...